فراخوان

1394/3/20
فراخوان موسسه Blue Door Artist برای مجسمه سازان
هنرمندان مجسمه ساز میتوانند تصاویر آثار خود را جهت نصب در مکان های مختلف شهر یونکرز نیویورک از جمله تالار شهر و گردشگاه ها و مکان های دیگر به این موسسه ایمیل نمایند. (اتمام مهلت ارسال آثار)
1394/7/16
دومین مسابقه ی عکاسی و کاریکاتور در حمل نقل جاده ای
اداره کل حمل و نقل و پایانه های خراسان رضوی در نظر دارد با هدف معرفی حمل و نقل عمومی بین شهری و کارکردهای آن، نخستین مسابقه ی عکاسی و کاریکاتور با موضوع حمل و نقل جاده ای (آرامش در سفر، رانندگی مطلوب، تردد عابر پیاده در حاشیه راه ها، ایمنی موتور سوار ها در راه ها، حمل بار ایمن با وانت بار ها، گذشته حال و آینده حمل و نقل عمومی، حمل و نقل و توسعه با محوریت مسافر /زایر و جاده و حمل و نقل و موضوع آزاد مرتبط با حمل و نقل جاده ای و حمل ونقل مشهد مقدس با نگاه پایتخت معنوی جهان اسلام ۲۰۱۷) را برگزار نماید.
1394/6/30
دومین جشنواره کاریکاتور با موضوع گردشگری و معلولیت (پاراتور)
انجمن فرهنگی، ورزشی و گردشگری معلولان پارس با کمک و همیاری سازمان بهزیستی کشور ، ستاد توان افزایی سازمان های مردم نهاد شهر تهران با هدف فرهنگ سازی و تغییر نگرش آحاد جامعه نسبت به معلولیت ، معلولان و جانبازان بر آن شد تا در راستای اهداف سفر و گردشگری وارتقا این امر در زندگی معلولان و جانبازان اقدام به برگزاری جشنواره هنرهای تجسمی در ۳ رشته هنری : پوستر ، عکس و کاریکاتور نماید.
1394/6/10
اقامت هنرمندان در مالزی
در هتل پنانگ یک اتاق و کارگاه با دستمزد ماهیانه 1000 رینگت ( حدود 300 دلار آمریکا ) برای مدت سه ماه مهیا میباشد. و در انتهای برنامه از اثار هنرمندان شرکت کننده نمایشگاه برگزار میشود.
logo-samandehi