فراخوان

1402/8/2
فراخوان شانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر
اداره‌ کل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری مؤسسه‌ توسعه هنرهای تجسمی معاصر، موزه هنرهای معاصر تهران، انجمن آثار و مفاخر فرهنگی، فرهنگستان هنر جمهوری اسلامی، نگارخانه‌داران و فعالان صنایع خلاق فرهنگی، انجمن‌های تخصصی هنرهای تجسمی، دانشکده‌های معتبر هنر، شهرداری تهران، سازمان زیباسازی شهر تهران، مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری انقلاب اسلامی و ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌ها و با حضور جامعه‌ی حرفه‌ای هنرمندان، دانشگاهیان، پژوهشگران، مراكز و مؤسسات هنری، "شانزدهمین جشنواره‌ هنرهای تجسمی فجر" را برگزار می‌کند.
1402/9/5
فراخوان سومین رویداد "قاب های تهران"
سومین رویداد "قاب های تهران" برگزار خواهد شد تا با همراهی خالقان هنر، شهر را برای استقبال از فصل نو مهیا سازد. از این رو سازمان زیباسازی شهر تهران از شهروندان هنرمند در تمامی زمینه های هنر شهری دعوت می کند برای برپایی رویدادی شایسته در پایتخت، این سازمان را همراهی کنند.
1402/8/21
فراخوان رزیدنسی هنرمندان در آلمان
نقاشان، مجسمه‌سازان، هنرمندان رسانه‌های جدید، هنرمندان صدا، عکاسان، پرفورمرها، نویسندگان، هنرندان حوزه ویدئو/فیلم با ارائه پورتفلیو و پروپزال خود امکان شرکت در این اقامت 4 هفته ای را خواهند داشت.
1402/7/13
فراخوان پنجمین رقابت دوسالانه‌ی بین‌المللی بسته‌ها ۱۴۰۲
“دوسالانه بسته‌ها” تنها رویداد مستقل بین‌المللی دیزاین بسته‌بندی در ایران است. بسته‌ها فرصتی را فراهم می‌کند تا شما با شرکت کردن در یک جریان هیجان‌انگیز رقابتی، آثار خلاق و نوآورانه خودتان را توسط جمعی از معروفترین و بهترین داوران بین‌المللی محک بزنید و این شانس را داشته باشید تا به نمایشگاه دوسالانه راه بیابید و ابتکارات الهام‌بخشتان را به مخاطبان وسیع‌تری نشان دهید و مشتری‌های بیشتری به‌دست بیاورید.
1402/8/17
فراخوان رزیدنسی هنرمندان و معماران در فنلاند
این اقامتگاه برای رشته های هنرهای تجسمی، نوازندگان، نویسندگان، طراحان صنعتی، طراحان، محققان و معماران که علاقه مند به کار و زندگی در دل طبیعت و به دور از شلوغی رندگی معاصر هستند، مناسب است.
1402/7/12
فراخوان جشنواره نور تهران زیبا
با توجه به وظایف و سیاست های سازمان زیباسازی در حوزه ارتقای کیفی سیما و منظر شبانه، نشاط و شادابی،افزایش مشارکت شهروندی در پروژه های شهری، افزایش حس تعلق شهروندان به شهر و ... این سازمان در نظر دارد نسبت به برگزاری جشن نور تهران زیبا در زمستان سال جاری و در دریاچه شهدای خلیج فارس (چیتگر) اقدام نماید
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 1438
logo-samandehi