فراخوان داخلی

1402/6/22
فراخوان جشنواره سیمرغ
جشنواره سیمرغ فراخوان طراحی و ساخت عروسک‌های شاهنامه را منتشر کرد. این جشنواره که در دو بخش تجربی و حرفه‌ای برگزار می‌شود، از همه علاقمندان به هنر عروسک‌سازی دعوت می‌کند تا با شرکت در اولین جشنواره سیمرغ، از این فرصت برای نمایش هنر و مهارت خود بهره‌مند شوند.
1402/6/22
فراخوان دومین رویداد ملی سه گام
رویداد ملی سه گام، پیوند طراحان و تولیدکنندگان چرم دست‌دوز در تجاری‌سازی تولیدات چرمی ایرانی، همراه با مسابقه، نمایشگاه آثار برتر، نشست‌های تخصصی و تولید زنده، از تاریخ 5 الی 20 مهر 1402 در گالری مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد برگزار خواهد شد.
1402/6/21
فراخوان نمایشگاه منطقه‌ای «ایثار»
بنیاد شهید و امور ایثارگران دومین دوره از نمایشگاه منطقه‌ای هنرهای تجسمی «ایثار» را با موضوع ایثار، جهاد و شهادت نیمه آبان ماه ۱۴۰۲ برگزار خواهد کرد.
1402/6/11
فراخوان پویش «من آنجا هستم»
سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران پویش «من آنجا هستم» را با محوریت روایت‌های مردمی از پیاده‌روی جاماندگان و عزاداران اربعین حسینی تهران برگزار می‌کند.
1402/4/30
فراخوان مسابقه ملی طراحی المان میادین شهرک ارگ جدید
به منظور بهبود سیمای بصری و هویت بخشی به منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید، حوزه معاونت گردشگری شرکت عمران ارگ جدید با هدف معرفی و بهره برداری از ایده های اصیل معماری ایرانی و تفکرات خلاقانه جدید و ایجاد آثار فرهنگی و هنری ارزنده و ماندگار، اقدام به برگزاری مسابقه ملی طراحی میدان ورودی و المان واقع در آن می کند.
1402/4/7
فراخوان طراحی المان حجمی میدان معلم
با توجه به اهمیت نصب المان های حجمی برگرفته از شاخصه‌ها و ویژگی های فرهنگی، تاریخی و اجتماعی میادین پایتخت و متناسب با نام هر میدان، سازمان زیباسازی شهر تهران در نظر دارد نسبت به طراحی "المان حجمی میدان معلم" اقدام نماید.
1402/3/22
فراخوان عمومی ایده پردازی و طراحی برروی هواکش های مترو
سازمان زیباسازی شهر تهران به منظور بهره‌گیری از ظرفیت‌های هنری و ایجاد جذابیت در فضاهای شهری، در نظر دارد با دعوت از هنرمندان نسبت به اجرای آثار هنری برروی بدنه ی هواکش های مترو، زمینه یك رویداد هنری را فراهم سازد.
1402/3/10
فراخوان کارگاه ایده پردازی کاربرد خلاقانه صنایع دستی و هنر ایرانی در فضاهای عمومی شهر تهران (تقاطع خیابان آزادی و بزرگراه یادگار امام (ره) تا میدان آزادی)
سازمان زیباسازی شهر تهران در راستای تحقق اهداف و مأموریت­های سازمانی خود با همکاری معاونت صنایع­دستی وزارت میراث فرهنگی اقدام به برگزاری کارگاه ایده پردازی کاربرد خلاقانه صنایع دستی در فضاهای عمومی شهر تهران نموده است.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 458
logo-samandehi