فرصت مطالعاتی

1395/5/18
فراخوان بورس فرصت مطالعاتی سفارت فرانسه در ایران
انجمن فرانسه و وزارت فرهنگ و ارتباطات کشور فرانسه از افراد خلاق (از هر ملیت) که علاقه‌مند به انجام یک پروژه تحقیقاتی در مدت زمان حداقل سه ماه مستمر در پاریس هستند دعوت به‌عمل آورده است. گزینش این افراد از طریق موسسات فرانسوی، بخش فرهنگی سفارت‌های فرانسه در کشورهای مختلف و سازمان‌های فرهنگی کشور فرانسه و یا دیگر کشورها صورت می‌گیرد.
1395/5/9
فراخوان فرصت مطالعاتی در آلمان
موسسه "Alte Schule Hohenstein" در نورنبرگ آلمان در یک دوره ی یک تا دوازده ماهه میزبان هنرمندان رشته های مختلف هنری از سراسر جهان خواهد بود.
1395/4/21
فراخوان فرصت مطالعاتی در لیسبون
در این دوره ی اقامتی استودیو جهت انجام پروژه های شخصی وهنری در اختیار هنرمندان خواهد بود و همچنین میتوانند در این محیط کار گروهی نیز انجام دهد .
1394/9/18
فرصت مطالعاتی برای هنرمندان در مرکز هنری La Macina di San Cresci ایتالیا
مرکز هنری La Macina di San Cresci در ایتالیا این امکان را برای هنرمندان در رشته های (نقاشی، مجسمه سازی، طراحی، عکاسی ، هنرهای جدید و ... ) فراهم نموده که از هفت تا نود روز بتوانند در این مرکز اقامت داشته و به آفرینش اثار هنری بپردازند. (اتمام مهلت ارسال درخواست)
1394/12/14
فرصت مطالعاتی در رشته چاپ دستی در امریکا
به گزارش گالری آنلاین ، مرکز چاپ دستی Berkeley هر ساله در سه زمان برای هنرمندان رشته ی چاپ دستی دوره های اقامتی در نظر میگیرد.این مرکز به دتبال استعداد های خلاق در این رشته می باشد و از هنر ها سنتی و مدرن استقبال می نماید.
1394/6/10
اقامت هنرمندان در مالزی
در هتل پنانگ یک اتاق و کارگاه با دستمزد ماهیانه 1000 رینگت ( حدود 300 دلار آمریکا ) برای مدت سه ماه مهیا میباشد. و در انتهای برنامه از اثار هنرمندان شرکت کننده نمایشگاه برگزار میشود.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 11

تعداد كل : 217
logo-samandehi