گالری‌های خارجی

1402/6/15
مناظر مقوایی به سبک گوتیک
این کاخ وسیع به سبک گوتیک که به‌عنوان بزرگ‌ترین در نوع خود در سطح جهان تحسین می‌شود، به‌عنوان پس‌زمینه‌ای برای یک چیدمان دلربا با مقوای متشکل از سه مجسمه یادگاری عمل می‌کند.
1402/6/12
بازسازی جریان ماگما با استفاده از شیشه سیاه شکسته
این اثر هنری عجیب که ظاهراً در زمین ذوب می‌شود و شیشه‌های شکسته سیاه می‌ریزد، رویکرد مجسمه‌سازی Debombourg را برای بررسی روابط انسانی بین مردم با اشیایی که زندگی روزمره آنها را شکل می‌دهند، منعکس می‌کند.
1402/5/26
تصور شهر از نگاه Mavet
هنرمندی برجسته در زمینه هنر دیجیتال معاصر Mavet، دنیایی فریبنده از افسون شهری را از طریق آثار هنری خلاقانه خود ارائه می دهد.
1402/5/24
دعوت طبیعت رادیکال از مخاطب
هنرمند از طریق مجسمه‌های خود به روابط انسانی بین افراد و اشیا می‌پردازد. در «طبیعت رادیکال»، این فلسفه هنری در نحوه طراحی وسایل نقلیه گرانیتی به گونه‌ای که مردم بتوانند با آن‌ها تعامل داشته باشند، مشهود است.
1402/5/14
رشد مجسمه های گوشتی روی تیرهای فلزی
هنرمند مجسمه ساز Eva Fàbregas پس از نمایشگاه خود در Centro Botín، مجسمه‌های گوشت‌مانند متورم خود را در Hamburger Bahnhof در گالری ملی der Gegenwart برلین نمایش میدهد.
1402/5/10
دام حقیقت در پارک مجسمه سازی yorkshire
کار wurm به بررسی معنا و ماهیت واقعی یک مجسمه می‌پردازد و مرزهای آن را گسترش می‌دهد و در عین حال ارزش و اهمیتی که ما برای اشیاء روزمره قائلیم را زیر سوال می‌برد.
1402/4/27
تجربه لرزش کیهانی در گالری پورتلند
هنرمند Da Lam، که به‌خاطر مجسمه‌های در حال چکیدن و تراوش‌کننده‌اش با رنگ‌های زنده شناخته می‌شود، بار دیگر با چهارمین نمایشگاه انفرادی بینندگان را مجذوب خود می‌کند.
1402/4/24
ساخت اکسسوری‌ از کاغذ واشی و پوست درخت
خانه مد ایتالیایی Fendi با معمار ژاپنی Kengo Kuma همکاری کرده است تا لوازم جانبی را طراحی کند که به تکنیک های صنایع دستی ژاپنی باستانی اشاره دارد که در آخرین نمایشگاه پوشاک مردانه Fendi ارائه شده است.
1402/4/22
هوش مصنوعی در آثار پنج هنرمند
در این مطلب نگاهی خواهیم داشت به آثار پنج هنرمند برتر MIDJOURNEY که از هوش مصنوعی برای محو کردن مرز بین هنر و معماری استفاده می کنند.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 408
logo-samandehi