ویدئو ها

1399/5/29
موزه Illusions
موزه Illusions که در NYC افتتاح شده است و مملو از نمایشگاه های تعاملی است. ایده آل برای همه سنین، نمایشگاه چشم و مغز شما را فریب می دهد.
1399/5/25
موزه سالوادور دالی، ساختمانی نامتعارف مانند آثار دالی
موزه سالوادور دالی، به افتخار هنرمند سورئال‌ قرن بیستم، در ساحل سن پترزبورگ فلوردیا واقع شده است. دالی که خود سرشار از روح هنر بود، طبعا موزه‌ای باید برای آثار او طراحی شود که حتی خود ساختمان گوشه‌ای از هنر او را روایت کند.
1399/5/20
تصور هنری مور
هنری اسپنسر مور، زاده ۳۰ ژوئیه ۱۸۹۸–۳۱ اوت ۱۹۸۶ از هنرمندان و تندیس‌گران انگلیسی بود.
1399/4/14
تاریکی، فیلمی مفهومی از لنس اندرسن
لنس اندرسن درباره اثر خود می گوید: "نور تصور می کند که سریعتر از هر چیزی سفر می کند؛ اما این اشتباه است. مهم نیست که چقدر نور سریع سفر می کند، می یابد که همیشه تاریکی پیش از نور به آنجا رسیده باشد و منتظر آن بماند."
1399/3/22
گفتگو با عباس مجیدی (رئیس هیات مدیره انجمن هنرمندان مجسمه ساز ایران)
نخستین گفتگو از سلسله گفتگوهای تاثیر کرونا بر فعالیت هنرمندان و انجمن های هنرهای تجسمی با عباس مجیدی (رئیس هیات مدیره انجمن هنرمندان مجسمه ساز ایران) یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ از طریق اینستاگرام گالری آنلاین برگزار شد.
1397/10/26
گزارش ویدئویی از نمایشگاه آثار vhils در گالری GGA میامی
الکساندره فارتو ملقب به «ویلز» در طول ده سال گذشته، افکار خود را در مورد جوامع شهری معاصر و پیچیدگی‌های شهرهای مدرن از طریق هنرش بازتاب داده است. این هنرمند پرتغالی آثارش را با بر داشتن بخش‌هایی از سطح رسانهٔ مورد نظر خلق می‌کند. او از روش‌های کاهنده‌ای مانند کنده‌کاری، بریدن، حفر کردن و حتی منفجر کردن برای خلق آثارش بهره می‌برد. این فرآیند «تخریب خلاقانه» را می‌توان با کار باستان‌شناسانی مقایسه کرد که لایه‌های خاک را بر می‌دارند تا آنچه را که در زیر آن نهفته شده بیرون بکشند.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 62
logo-samandehi