خلاقیت

1402/5/2
قاب های آیفون الهام گرفته از رنسانس
یک هنرمند ناشناس که تنها با نام مستعار خود "Str4ngeThing" شناخته می شود، با ترکیب زیبای هنر رنسانس و قدرت هوش مصنوعی به شیوه ای خارق العاده، قاب‌هایی برای گوشی آیفون طراحی کرده است.
1401/11/11
نگاهی بر طراحی کلاه های جین
استفن جونز، صنعتگر بریتانیایی، با برند پوشاک هلندی G-Star RAW برای ایجاد مجموعه‌ای از کلاه های ساخته شده از جین همکاری کرده است.
1399/4/2
گره خوردگی صندوق های پستی انگلستان
آثار هنری عمومی موقت از شاخصه های آثار هنرمند بریتانیایی alex chinneck است که اینبار به شکل تعدای صندوق پستی "گره خورده" در سراسر انگلستان دیده میشود.
1397/11/30
بسته بندی خلاقانه کتانی
گروهی به نام Society27 با هدف ایجاد یک فرم جدید مبتنی بر محصول طرح های خلاقانه ای برای بسته بندی کفش کتانی ارائه کرده اند.
1397/11/16
ساخت مبلمانی از نوع بافندگی و قلاب دوزی
بافندگی و قلاب دوزی تکنیک هایی است که در طراحی استفاده می شود. Monika و Kasia Gwiazdowska، دو خواهر دوقلو هستند که برند monomoka را تأسیس كردند؛ و وسایل مورد استفاده در این برند را با استفاده از این تکنیک های پیچیده ایجاد می كنند.
1397/10/26
نمایش بهار ژاپنی در طراحی فرش
فرش جدیدی توسط تیم GAN طراحی شده است که ظرافت بهار در ژاپن را با طراحی شکوفه های در حال سقوط از یک درخت گیلاس نمایش می‌دهد.
1397/10/24
فرش به مثابه پازل
طراح بلژیکی Charlotte Lancelot مجموعه فرش هایی را طراحی کرده است که در عین توجه به تکنیک های گلدوزی سنتی به صورت اجزای جداگانه پازل امکان چیدمان در کنار یکدیگر را دارند.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 53
logo-samandehi