معرفی معاون جدید مرکز گسترش سینمای مستند

عبدالحسین بدرلو طی حکمی از سوی مدیرعامل مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی به عنوان معاون مستند این نهاد منصوب و طی آیینی امروز معرفی شد.

به گزارش گالری آنلاین به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، در حکم محمد حمیدی مقدم خطاب به عبدالحسین بدرلو آمده است: نظر به سوابق و تجارب ارزنده جنابعالی در حوزه سینمای مستند، به موجب این حکم به سمت معاون مستند مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی منصوب می‌شوید.

در ادامه این حکم آمده است: اهتمام به ارکان راهبردی سازمان سینمایی «قانون‌گرایی، استانداردسازی و عدالت محوری»، بهره‌گیری از شورا‌های خلاق در تعامل با جریان روز سینما، همکاری با جامعه صنوف، توجه به تولیدات مشترک، حضور موثر در بازار‌های بین‌المللی، ارتقای کیفیت آثار مستند با تمرکز بر تولیدات ملی و رشد و اعتلای آن در پرتو گفتمان انقلاب اسلامی، از مهمترین رویکرد‌های سازمان سینمایی در دوره‌ی پیش‌رو است. امیدوارم با استعانت از خداوند متعال و همراهی مدیران و همکاران این مرکز، در انجام وظایف محوله موفق و مؤید باشید.

مراسم معارفه بدرلو دوشنبه ۱۰ مردادماه با حضور محمد حمیدی مقدم مدیر عامل، مهندس سید سلیم غفوری عضو هیات امنا، محسن یزدی مدیر شبکه مستند، یاسر فریادرس قائم مقام شبکه مستند، سیدعلیرضا حسینی، سعید رشتیان، رضا خوشدل‌راد، عصمت شاکری، از تهیه‌کنندگان سینمای مستند، معاونان و مدیران بخش‌های مختلف مرکز و... برگزار شد.

عبدالحسین بدرلو متولد سال ۱۳۶۳، دانش آموخته فیلمسازی در مدرسه اسلامی هنر و دانش آموخته سینما در حوزه هنری تهران است. وی عضو موسس مرکز هنری رسانه‌ای محرم، مدیر گروه مستند شبکه افق سیما، عضو شورای عالی مشاوران خانه عکاسان ایران، تهیه‌کننده، کارگردان و پژوهشگر است. در کارنامه این سینماگر، تهیه‌کنندگی، تدوین، عکاسی، داوری جشنواره‌های مختلف و برگزاری کارگاه‌های آموزشی دیده می‌شود.

logo-samandehi