تمامی مصوبات دولت ملزم به داشتن پیوست فرهنگی است

محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ با اعلام الزامی شدن پیوست فرهنگی برای مصوبات هیات دولت گفت: بر این اساس هر آئین نامه و لایحه ای که در کمیسیون دولت مطرح می‌شود همزمان برای وزیر فرهنگ به عنوان دبیر کارگروه فرهنگی دولت ارسال می‌شود تا اقدامات لازم برای پیوست فرهنگی آن صورت گیرد.

به گزارش گالری آنلاین به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ در جدیدترین سفر استانی خود که به عنوان نماینده هیات دولت و همزمان با هفته دولت به استان اردبیل سفر کرده است به عنوان آخرین برنامه کاری خود در این سفر استانی در آیین افتتاح هتل پنج ستاره یاکاموز حضور یافت و در سخنانی با اشاره به تحرک حاصل از استقرار دولت مردمی در فضای عمومی کشور، گفت: در ماه‌های اخیر شاهد رشد و پیشرفت کشور در تمامی زمینه ها هستیم و فضای کار و فعالیت در همه سراسر کشور بیش از پیش فراهم شده است.

اسماعیلی یادآورشد: رئیس جمهور مکتبی دولت انقلابی در یک سال گذشته با سفر به همه استان های کشور، زمینه توسعه و پیشرفت را در سراسر کشور فعال کرده است.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی خاطرنشان کرد: جایگاه کنونی استان اردبیل با نقطه مطلوب فاصله دارد و رسیدن استان به جایگاه واقعی و پیشرفت همه جانبه، نیازمند کار شبانه روزی است.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد با برنامه ریزی دقیق و در بازه زمانی فعالیت دولت مردمی، شاهد تحول مهم و اساسی در کشور باشیم.

گفتنی است، محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ که امروز شنبه برای سفری یک روزه به عنوان نماینده هیات دولت عازم استان اردبیل شده است، در روستای قرآنی سوها حضور یافت و با قاریان و حافظان این روستا دیدار کرد.

همچنین حضور در گلزار شهدای روستای انقلابی نیارق برنامه دیگر وزیر فرهنگ بود

logo-samandehi