اخبار

1401/3/7
کشف سکونتگاه باستانی در بریتانیا
تیمی از باستان شناسان 134 سکونتگاه ناشناخته از مردمانی را کشف کردند که در امتداد دیوار هادریان زندگی می کردند، یک استحکامات دفاعی در انگلستان که قدمت آن به دوران روم باستان بازمی گردد.
1401/3/4
"نقش آموز" به گالری بهارین می رود
"نقش آموز" عنوان نمایشگاه آثار هنری است که با همکاری انجمن علمی آموزشی معلمان هنر شهر تهران از روز جمعه 6 خردادماه در گالری بهارین برپا می شود.
1401/2/21
چگونگی دریافت مجوز برای تولید صنایع دستی
هنرمندان حوزه صنایع دستی برای ثبت درخواست خود به منظور دریافت مجوزهای تولید، از این پس باید به سایت جدیدی، مراجعه کنند. سوالی که در این بین وجود دارد این است که با توجه به اینکه سایت جدید زیر نظر وزارت اقتصاد و امور دارایی است، آیا معاونت صنایع دستی دیگر متولی اخذ مجوزهای تولید صنایع دستی نخواهد بود؟
1401/2/6
نقش هنر در بحران های زیست محیطی
بررسی میزان و چگونگی نقش هنرمندان و تاثیرگذاری آنها بر افزایش آگاهی عموم جامعه در بحران های زیست محیطی، موضوع گفتگوی روز پنج شنبه هشتم اردیبهشت ماه 1401 ساعت 9 شب در clubhouse گالری آنلاین خواهد بود که با حضور هنرمند و منتقد هنری علی فرامرزی و علاقه مندان و هنرمندان گرامی برگزار میشود.
1401/2/1
اصلی ترین مسئله من درک خودم است
علی تیموری از بازیگر های هنرهای نمایشی تئاتر خانه سینما میباشند همچنین از ورزشکاران ترکیبی رزمی فدراسیون های ورزشی میباشد بیشتر در زمینه استایلیست مدلینگ سینمایی هم فعالیت دارند عضو imdb صندوق اعتباری هنر نیز بوده و در سی امین جشنواره بین المللی فیلم فجر و تئاتر فجر منتخب بهترین نقش اول مکمل مرد شدند
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 3342
logo-samandehi