اخبار

1400/8/16
کامبیز درم‌بخش غربت را به غربت فرستاد!
سیف‌الله صمدیان برشی از زندگی کامبیز درم‌بخش که نقطه عطفی در زندگی این هنرمند محسوب می شود را اینگونه روایت می کند، «کامبیز درم‌بخش با بازگشت به ایران و ادامه بی‌وقفه خلاقیت‌هایش در زمینه کاریکاتور و فیلم انیمیشن، غربت را به غربت فرستاد!»
1400/8/16
مشکل اول حوزه فرهنگ، کمبود بودجه نیست
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: ما در سیستم مدیریت کشور ساختارهایی را درست کردیم مبنی بر این که شورای فرهنگ عمومی، سیاست‌گذاری و مدیریت حوزه فرهنگی را متناسب با تهدیدها انجام دهد. امروز ما در این سیاست‌گذاری‌ها مشکل داریم و به همین اندازه در حوزه تخصیص بودجه دچار مشکل هستیم. در حالی که معتقدم با بودجه کم هم می‌توان خروجی خوب داشت.
1400/8/9
تغییر موقتی حوض موزه فرش به باغچه
پس از انتقادها نسبت به تبدیل حوضچه های موزه فرش به باغچه، اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان تهران اطلاعیه‌ای منتشر و اعلام کرد که این تغییر کاربری موقتی خواهد بود.
1400/7/28
بازدید ارزیابان یونسکو از هگمتانه
معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان همدان گفت: ارزیابان یونسکو تا ساعاتی دیگر وارد همدان شده و از کاروانسراهای "تاج‌آباد" و "فرسفج" بازدید می‌کنند.
1400/7/28
«هنر ایران» در اکسپوی دوبی چه می‌کند؟
یکی از مدیران بنیاد فرهنگی هنری رودکی درباره نحوه برگزاری رویدادهای هنری و حضور هنرمندان در پاویون کشور جمهوری اسلامی ایران در اکسپوی دوبی ۲۰۲۰ توضیحاتی را ارائه داد.
1400/7/28
به مقبره کوروش و کشاورزی مردم توأمان با هم نگاه کنیم
نماینده مردم شیراز در مجلس در خصوص اظهارات اخیر وزیر میراث فرهنگی عنوان کرد:ما باید به دو موضوع اماکن تاریخی یعنی میراث فرهنگی و مسائل مربوط به مردم توأمان باهم با نگاهی واقع‌بینانه توجه کنیم.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 3244
logo-samandehi