گزارش‌های تصویری

1401/6/7
نگاهی به نمای منحصربفرد فروشگاه
شرکت AntiStatics Architecture با همکاری هنرمند Yue Minjun یک طراحی منحصر به فرد برای فروشگاه خرده فروشی در ووهان چین ایجاد کرد که مجسمه هایی را در نمای بیرونی و داخلی دارد.
1401/6/6
نگاهی به چند اثر هنری که شما را شگفت زده می کند
هنر بی شک یکی از مهمترین اشکال برای بیان احساسات انسان است اما به نظر می رسد گاهی هنرمندان مرز میان «خلاقیت» و «خلق اشکال عجیب و غریب» را در هم می آمیزند و در نهایت اثری شکل می گیرد که تا سال ها و گاه قرن ها در ذهن تاریخ هنر جهان و علاقمندان به هنر باقی می ماند.
1401/4/13
غرفه برزیل در بینال هنر ونیز 2022
بیرون آمدن قلب از دهان، عنوان اثر هنرمند برزیلی است که از ویژگی‌های زبان برزیلی برای پاسخ داد به سؤالات جهانی استفاده کرده است.
1401/3/31
نگاه به گذشته با آثار سرامیک
آن باتلر هنرمند سرامیک کار چینی در استودیوی خود در ایرلند شمالی، لیوان پلاستیکی پر از چینی مایع را روی بوم می‌ریزد و قطره قطره فضا را پر می‌کند.
1401/3/23
گالری عشایری مکزیکوسیتی MASA برای NYCxDesign به مرکز راکفلر می آید
گالری رینک در مرکز راکفلر، آثار مجسمه‌سازی و مبلمان، هنرمندان، معماران و طراحان مقیم مکزیک را در کنار آثار تاریخی تأثیرگذار سمبولیک به نمایش می‌گذارد. گالری تاکنون آثاری را در مکان‌های دور از ذهن در سراسر جهان ارائه کرده است، از جمله یک عمارت مخروبه در مکزیکو سیتی، یک کلینیک مراقبت‌های بهداشتی در اوآخاکا، و یک آسمان‌خراش خالی در روما.
1401/3/10
گزارش تصویری نمایشگاه "اِدِما"
"اِدِما" عنوان نمایشگاه نقاشی و حجم های کیمیا نوریان است که از جمعه ۶ خردادماه در گالری همه برپا شده است و تا ۱۶ خردادماه نیز ادامه خواهد داشت.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 656
logo-samandehi