گالری‌های خارجی

1401/3/23
گالری عشایری مکزیکوسیتی MASA برای NYCxDesign به مرکز راکفلر می آید
گالری رینک در مرکز راکفلر، آثار مجسمه‌سازی و مبلمان، هنرمندان، معماران و طراحان مقیم مکزیک را در کنار آثار تاریخی تأثیرگذار سمبولیک به نمایش می‌گذارد. گالری تاکنون آثاری را در مکان‌های دور از ذهن در سراسر جهان ارائه کرده است، از جمله یک عمارت مخروبه در مکزیکو سیتی، یک کلینیک مراقبت‌های بهداشتی در اوآخاکا، و یک آسمان‌خراش خالی در روما.
1401/2/3
آفرینش زندگی در اشیاء روزمره
وقتی من خاک رس را لمس کردم، همه چیز معنا پیدا کرد، این را هنرمند مجسمه ساز ساکن کالیفرنیا Woody De Othello در مورد آثارش بیان میکند.
1401/1/28
تصویر شاعرانگی وجود در آب انبار
واقعیت های چندگانه عنوان چیدمانی است که، زمان و گرانش را ناپدید می کند، جایی که مخاطب به دنیای هزارتویی از چیدمان حسی و جابجایی های فضایی هدایت می شود.
1401/1/24
هجوم صورتی های عظیم به داخل فروشگاه
غیرمنتظره‌ها و خلاقیت‌ها را می‌توان در هر جایی نمایش داد، این موضوعی است که فیلیپ کاترین با نمایش اثر آقای صورتی مانند یک جباب آدامس در میان فروشگاهی در پاریس به دنبال بیان آن به مخاطب است.
1401/1/21
زندگی در چشم بیننده اثر JYO JOHN MULLOOR
می گویند چشم ها پنجره هایی به درون روح هستند، اما در پروژه هنرمند Jyo John Mulloor، چشم ها به پنجره هایی از اقیانوس های وسیع، موجودات جنگلی قشنگ، و تخم مرغ تبدیل می شوند.
1400/12/14
نمایش تناقضات تجربیات زیسته هنرمند
آثار شاعرانه، اما پایه‌دار، جذب‌کننده و در عین حال آرام‌بخش، مرئی و نامرئی، در یک نمایشگاه بزرگ انفرادی در زوریخ، سوئیس به نمایش در آمده است.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 282
logo-samandehi