خلاقیت

1401/9/10
بادکنک‌های آب نباتی به مثابه صندلی
طراح سئولی Seungjin Yang، از جدیدترین صندلی‌های «Blowing» خود رونمایی می‌کند که در آن بادکنک‌های مهمانی را با رزین اپوکسی می‌پوشاند تا گزینه‌های مختلفی برای صندلی ایجاد کند.
1397/5/20
رقص رنگ ها در ویرانه های جنگ
هنرمند لبنانی jad el khoury با چیدمانی از پرده های رنگارنگ در پنجره ها برج burj el murr لبنان که روزگاری در جنگ های این منطقه مورد حمله، پرتاب گلوله و تیراندازی های مکرر بوده ، تلاش کرده مفهومی از زندگی را به این مکان تخریب شده باز گرداند.
1397/5/7
دعوت مخاطب به بیان خود در بوم خالی
طراحانی از اسپانیا دیوار خالی را طراحی کرده اند که با نصب در فضای عمومی، افراد مختلف میتوانند روز آن اشکال و فرم های دلخواه خود را با فشار اجزا این دیوار ایجاد کنند.
1397/5/2
تجربه باران بی وقفه در کویر
بنیاد هنری شارژه محلی را طراحی کرده است که در آن مخاطب در یک منطقه کویری، دقایقی را میتواند با تجربه باران سپری کند.
1397/4/26
نمایش تولد، زندگی و مرگ با جوهر رنگی
پروژه dyebirth توسط استودیویی در توکیو طراحی شده است که این کارگاه اغلب طرح هایی را اجرا میکند که در انها پدیده های فیزیکی توسط ابزار دیجیتال تولید و کنترل میشوند. در این پروژه از مخلوط آب، جوهر و مواد شیمیایی برای ایجاد الگوهای تصویری استفاده شده است.
1397/4/25
نهنگ ساخته شده از 5 تن ضایعات پلاستیکی
یک شرکت معماری و طراحی در بروکلین به نام STUDIOKCA، بیش از پنج تن زباله پلاستیکی را که روی سطح اقیانوس آرام شناور بود جمع آوری کرده و این انباشت را به شکل نهنگ در کانال bruges قرار داده است. این نهنگ غولپیکر، بر ضرورت اقدام فردی و جمعی تأکید دارد.
1397/3/6
مجسمه هایی از کیسه های آب پلاستیکی
دیلان مارتینز، در آثار خود مرزهای ادراک انسان را بررسی می کند، مجسمه های حیرت‌انگیزی را ایجاد می کند که واقعیت‌ها را مطرح می کند. در اثر "H2O / SiO2" یک سری از مجسمه های ساخته شده از شیشه های مذاب شیشه ای درست مانند کیسه های پلاستیکی پر شده از آب، ایجاد کرده است.
1397/2/4
پروژه ای برای درک چگونگی رشد گیاه
در طول بهار و تابستان سال 2018، Palazzo Strozzi در فلورانس ایتالیا یک پروژه جدید با هدف بهبود درک افراد از محیط زیست و رابطه بین انسان و جهان طبیعی را اجرا می کند.
1397/2/3
طراحی توهمی از سقوط در یک صندلی
صندلی لغزشی، یک محصول ظاهرا غیر قابل استفاده است که برای شرکت فرانسوی UVA طراحی شده است.ظاهر این صندلی به شکلی است که به نظر میرسد سنگ روی آن در حال افتادن است و محل مناسبی برای نشستن نیست.
1397/2/1
ایجاد تصویری از خلاء با سنگ های معلق در فضا
سنگ های شناور، مجموعه آثاری از sato takuma است که فضایی اسرار آمیز را خلق کرده است. وی با ایجاد فاصله توسط قطعات ساخته شده از اکریلیک میان قطعات سنگ حسی از تعلقیق و خلا را به مخاطب منتقل میکند.
1397/1/29
گزارش تصویری مجموعه صندلی سایه
مجموعه صندلی سایه به شکلی طراحی شده است که در ابتدا به نظر می آید تنها روی دو پایه قرار گرفته، در حالی که یک ورقه فولاد زد زنگ سیاه در پایین صندلی تعادل آن را حفظ کرده. این سایه های دائمی و بی نظیر، نه تنها به عنوان یک ویژگی بصری، بلکه بخشی جدایی ناپذیر از ساختار صندلی است.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 32
logo-samandehi