فراخوان

1402/7/8
مسابقه بین‌المللی نقاشی شهر صلح آمیز 2023
سازمان شهرداران صلح ژاپن با همکاری دبیرخانه شهرداران صلح در ایران، موزه صلح تهران و دیگر کشورهای عضو سازمان شهرداران صلح، پنجمین دوره مسابقه بین‌المللی نقاشی «شهر صلح آمیز» را برگزار میکند.
1402/6/24
فراخوان مسابقه جایزه بزرگ هنرمند
رقابت بین المللی جایزه هنرمند (I.A.P.C.)، یکی از مسابقات هنر حرفه‌ای آسیا، به دنبال شاهکار نقاشی است که در نمایشگاه Art Revolution Taipei (A.R.T.) نمایشگاه 2024 نمایش داده می شود.
1402/6/21
فراخوان نمایشگاه منطقه‌ای «ایثار»
بنیاد شهید و امور ایثارگران دومین دوره از نمایشگاه منطقه‌ای هنرهای تجسمی «ایثار» را با موضوع ایثار، جهاد و شهادت نیمه آبان ماه ۱۴۰۲ برگزار خواهد کرد.
1402/6/14
فراخوان رزیدنسی Baroque Blue ایتالیا
فراخوان اقامت Baroque Blue lonian SeArt یک پروژه هنری است که توسط گالری Primo Piano Livin برگزار شده است که در هر دوره، هنرمندان، شاعران، نویسندگان، هنرمندان بازیگر، فیلمسازان، موسیقی دانان و در یکی از زیباترین مکان های سالنتو یک دیگر را ملاقات میکنند.
1402/6/16
فراخوان رقابت هنر معاصر YICCA
جایزه نقدی 3 هزار یورویی همراه با نمایش آثار در میلان ایتالیا جوایزی است که برای هنرمندان هنرهای تجسمی در رقابت YICCA در نظر گرفته شده است.
1402/6/11
فراخوان پویش «من آنجا هستم»
سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران پویش «من آنجا هستم» را با محوریت روایت‌های مردمی از پیاده‌روی جاماندگان و عزاداران اربعین حسینی تهران برگزار می‌کند.
1402/5/10
فراخوان رویداد «گزارش اقلیت»
انجمن هنرمندان نقاش ایران رویداد «گزارش اقلیت» را در شهریورماه سال ۱۴۰۲ برگزار می‌نماید. از تمامی «اعضای انجمن هنرمندان نقاش ایران» و سایر هنرمندان فعال در عرصه هنرهای تجسمی کشور دعوت به عمل می‌آید جهت شرکت در این رویداد، فراخوان را کامل و ارسال نمایند.
1402/5/2
فراخوان هجدهمین جایزه Arte Laguna
موضوع آزاد است و هیئت داوران 120 فینالیست را انتخاب خواهند کرد که برای جایزه ده هزار یورویی رقابت خواهند کرد و این فرصت را خواهند داشت که آثارشان را در ونیز به نمایش بگذارند.
1402/4/28
فراخوان سی‌امین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان ایران
فراخوان این رویداد هنری با شعار "ایران دوست‌داشتنی" در رشته‌های تصویرسازی، خوشنویسی، سفال و سرامیک، طراحی گرافیک، عکاسی، کاریکاتور ، مجسمه‌سازی، طراحی، نقاشی، نگارگری، گل و مرغ و تذهیب، از سوی دبیرخانه جشنواره منتشر شد.
1402/4/28
فراخوان کشوری ارسال آثار عاشورای حسینی (یک اثر)
از تمامی طراحان گرافیک و هنرمندان سراسر کشور دعوت می شود جهت همکاری با مدیریت تبلیغات فرهنگی سازمان زیباسازی شهر تهران آثارخود را با موضوع عاشورا حسینی حداکثر تا پایان تاریخ 4 مرداد 1402 ارسال کنند.
1402/4/27
فراخوان ملی دیوارنگاری همدان
سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهری همدان مفتخر است در راستای ارج نهادن به فرهنگ مقاومت و ایثار و به تصویر کشیدن رشادت ها و فداکاری ها و باورهای یک ملت و همچنین مزین نمودن فضای شهری به روایات تصویری در این عرصه و ارتقای سطح کیفی آثار هنری در سطح شهر میزبان آثار فاخر هنرمندان کرامی در این زمینه باشد.
1402/3/2
فراخوان تامین طرح دیوارنگاری
سازمان زیباسازی شهر تهران در راستای مأموریت های خود نسبت به ارتقاء کیفیت هنری منظر شهری و ساماندهی بصری و زیباسازی فضاهای شهری، فراخوان "تأمین طرح دیوارنگاری" را جهت فراهم نمودن طرح های موردنیاز خود اعلام می نماید.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 1362
logo-samandehi