برنامه های گالری آنلاین

1399/12/27
حامی رسانه ای و راه اندازی نمایش آنلاین نمایشگاه نقاشی "دنیای پس از کرونا"
نمایشگاه آنلاین "دنیای پس از کرونا" با نمایش آثار نقاشی کودکان متاثر از اچ‌آی‌وی و با هدف خرید تبلت برای تحصیل این کودکان توسط موسسه کاهش آسیب سیمای سبز رهایی همزمان با روز جهانی ایدز برگزار شد؛ که پایگاه اطلاع رسانی گالری آنلاین به عنوان حامی رسانه ای در پوشش خبری و راه اندازی سایت نمایش آنلاین ایفای نقش نمود.
1399/12/27
حامی رسانه ای نمایشگاه «مکتب عاشورا به روایت هنرمندان» در موسسه صبا
مؤسسه فرهنگی هنری صبا با نمایشگاه «مکتب عاشورا به روایت هنرمندان» سیر تحول هنر عاشورایی معاصر را در سال‌های پس از انقلاب به‌روایت گرایش‌های مختلف، از سنتی تا معاصر به نمایش گذاشت؛ که گالری آنلاین به عنوان حامی رسانه ای در اطلاع رسانی ایفای نقش نمود.
1399/12/27
حامی رسانه ای و تصویربرداری سلسله مجالس نقاشی خوانی
مجالس نقاشی خوانی سلسله نشست هایی است که به همت انجمن هنرمندان نقاش ایران، با دعوت از اساتید تاثیرگذار بر هنر معاصر ایران به واکاوی جریان های هنری و فرایند های درونی هنرمندان می پردازد. این رویداد که توسط کمیته پژوهش انجمن هنرمندان نقاش ایران و با نظارت هلنا شین دشت گل از اعضای هیئت مدیره انجمن هنرمندان نقاش تهیه و تدارک شده است، در صفحه اینستاگرام انجمن نمایش داده میشود؛ که گالری آنلاین به عنوان حامی رسانه ای در اطلاع رسانی و همچنین تصویربرداری این سلسله نشست ها ایفای نقش نمود.
1399/12/27
برگزاری سلسله گفتگوهای تاثیر کرونا بر فعالیت هنرمندان و انجمن های هنرهای تجسمی
دومین گفتگو از سلسله گفتگوهای تاثیر کرونا بر فعالیت هنرمندان و انجمن های هنرهای تجسمی با امیر راد، رئیس هیات مدیره انجمن هنرمندان نقاش ایران دوشنبه ۱۹ خردادماه توسط گالری آنلاین برگزار شد.
1398/12/25
حامی رسانه ای نخستین اکسپو هنرمندان پیشکسوت ایران
نخستین اکسپو هنرمندان پیشکسوت ایران، با هدف آشناسازی هنرمندان و علاقه مندان به هنر مدرن در راستای ایجاد افق روشن، پیش روی هنرمندان جوان و خلاق از ۲ الی ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ در گالری پردیس ملت برگزار می شد؛ که پایگاه اطلاع رسانی گالری آنلاین به عنوان حامی رسانه ای در پوشش خبری و ثبت گزارش تصویری ایفای نقش نمود.
1398/12/15
حامی رسانه ای و راه اندازی نمایش آنلاین نمایش آنلاین نمایشگاه سالانه گالری خط سفید
گالری هنری خط سفید نمایش آنلاین نمایشگاه و فروش سالانه خود را از چهارشنبه ۱۴ اسفندماه آغاز نموده است؛ که گالری آنلاین به عنوان حامی رسانه ای و راه اندازی سایت نمایش آنلاین آثار ایفای نقش نمود.
1398/12/7
سخنرانی مدیرمسئول گالری آنلاین در نشست سپهر زیسته هنرمند؛ پویشی در اقتصاد هنر
نشست "سپهر زیسته هنرمند؛ پویشی در اقتصاد هنر"، نهم و دهم اسفند ماه ۹۷ از طرف دانشگاه تربیت مدرس در مرکز هنرپژوهی نقش جهان، فرهنگستان هنر برگزار شد؛ که فاطمه عبداله زاده (مدیر مسئول سایت گالری آنلاین) نیز در این برنامه به سخنرانی پرداخت.
1398/12/6
حامی رسانه ای دومین اکسپو نقاشی دانشجویی
دومین اکسپو نقاشی دانشجویی به منظور استعدادیابی هنرمندان نقاش جوان در رشته‌های هنری، غیرهنری و فارغ‌التحصیلان ده سال اخیر دانشگاه‌ها از ۱۸ الی ۲۸ بهمن در خانه هنرمندان ایران برگزار شد؛ که پایگاه اطلاع رسانی گالری آنلاین به عنوان حامی رسانه ای در پوشش خبری، گفتگو با هنرمندان و ثبت گزارش تصویری ایفای نقش نمود.
1398/11/30
حامی رسانه ای نمایشگاه آثار "هادی ضیا الدینی" در موسسه صبا
نمایشگاهی از آثار طراحی، نقاشی و مجسمه های "هادی ضیا الدینی" با همکاری حوزه هنری استان کردستان از ۹ آبان ماه تا 19 آذرماه در موسسه صبا برگزار شد؛ که گالری آنلاین به عنوان حامی رسانه ای در اطلاع رسانی، پوشش خبری ویژه و گفتگو با هنرمندان ایفای نقش نمود.
1398/11/30
حامی رسانه ای «جشنواره نقاشان نوگرای البرز» در صبا
"جشنواره نقاشان نوگرای البرز"؛ بزرگ‌ترین گردهمایی نقاشان البرز با مشارکت برجسته‌ترین چهره‌های پیش‌کسوت نقاشی معاصر در کنار هنرمندان جوان از 9 الی 16 مهرماه در موسسه صبا برگزار شد؛ که گالری آنلاین به عنوان حامی رسانه ای در اطلاع رسانی، پوشش خبری ویژه و گفتگو با هنرمندان ایفای نقش نمود.
1398/11/29
حامی رسانه ای «سی و هفتمین جشنواره فرهنگی هنری دانش‌آموزان» در موسسه صبا
«سی و هفتمین جشنواره فرهنگی هنری دانش‌آموزان» به همت معاونت فرهنگی هنری اداره کل شهرستان‌های استان تهران (وزارت آموزش و پرورش) از 23 الی 31 مردادماه 98 در موسسه فرهنگی هنری صبا، وابسته به فرهنگستان هنر برگزار شد؛ که گالری آنلاین به عنوان حامی رسانه ای در اطلاع رسانی، پوشش خبری ویژه و گفتگو با هنرمندان ایفای نقش نمود.
1398/11/29
حامی رسانه ای نخستین جشنواره هنری" قلم" در صبا
نخستین جشنواره هنری قلم با هدف شناخت استعدادها و خلاقیتهای نسل جوان سراسر کشور، همزمان با روز قلم از 3 الی 9 تیرماه 98 در موسسه فرهنگی هنری صبا برگزار شد؛ که گالری آنلاین به عنوان حامی رسانه ای در اطلاع رسانی، پوشش خبری ویژه و گفتگو با هنرمندان ایفای نقش نمود.
1398/11/29
حامی رسانه ای نخستین جشنواره ملی نقاشی اَرتَنگ
نخستین جشنواره ملی نقاشی اَرتَنگ که شامل دو بخش نمایشگاهی و پژوهشی بود، به همت انجمن علمی نقاشی دانشگاه علم و فرهنگ از 1 الی 6 تیرماه ۱۳۹۸ در موسسه فرهنگی هنری صبا برگزار شد؛ که گالری آنلاین به عنوان حامی رسانه ای در اطلاع رسانی، پوشش خبری ویژه و گفتگو با هنرمندان ایفای نقش نمود.
1398/11/30
حامی رسانه ای مراسم یادبود رامین مهدی نژاد در خانه هنرمندان ایران
مراسم یادبود رامین مهدی نژاد به همت انجمن هنرمندان نقاش ایران ۲۴ بهمن ماه در خانه هنرمندان ایران برگزار شد؛ که گالری آنلاین به عنوان حامی رسانه ای در اطلاع رسانی، پوشش خبری ویژه و گفتگو با هنرمندان ایفای نقش نمود.
1398/11/30
حامی رسانه ای رویداد "چهره معتبر" در خانه هنرمندان ایران
سالن شهناز خانه هنرمندان ایران روز پنجشنبه 17 بهمن ماه 98 میزبان رویدادی تحت عنوان "چهره معتبر" بود که توسط کارگروه پژوهش انجمن هنرمندان نقاش ایران برگزار شد؛ و گالری آنلاین نیز به عنوان حامی رسانه ای در اطلاع رسانی، پوشش خبری ویژه و گفتگو با هنرمندان ایفای نقش نمود.
1398/11/15
حامی رسانه ای نمایشگاه "اسطوره نگاری" در خانه هنرمندان ایران
نمایشگاه گروهی "اسطوره نگاری" به همت انجمن هنرمندان نقاش و به کیوریتوری شیما خشخاشی و کوکیوریتوری محمدرضا منطقی از 20 دیماه الی 1 بهمن ماه 98 در خانه هنرمندان ایران برگزار شد؛ که گالری آنلاین به عنوان حامی رسانه ای در اطلاع رسانی، پوشش خبری ویژه و گفتگو با هنرمندان ایفای نقش نمود.
1398/11/15
حامی رسانه ای نمایشگاه گزیده آثار محمد ابراهیم جعفری در خانه هنرمندان ایران
نمایشگاه آثار هنرمند نقاش، شاعر، محمد ابراهیم جعفری ۱۳۹۷ - ۱۳۱۹ تحت عنوان "در سفر با ماه" به همت انجمن هنرمندان نقاش و با تلاش همسر و خانواده ایشان جمع آوری و به نمایش در آمد؛ که گالری آنلاین به عنوان حامی رسانه ای در اطلاع رسانی، پوشش خبری ویژه و گفتگو با هنرمندان ایفای نقش نمود.
1398/11/15
حامی رسانه ای نمایشگاه گروهی نقاشی «متن در متن» در خانه هنرمندان ایران
نمایشگاه گروهی نقاشی «متن در متن» به کوشش انجمن هنرمندان نقاش ایران با تاکید بر مفاهیم «متن»، «زیرمتن» و «فرامتن» از 20 دی ماه الی 1 بهمن ماه در خانه هنرمندان ایران برپا شد؛ که گالری آنلاین به عنوان حامی رسانه ای در اطلاع رسانی، پوشش خبری ویژه و گفتگو با هنرمندان ایفای نقش نمود.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 44
logo-samandehi