جایگاه خیال و اسطوره در شمایل‌نگاری نقاشی ایران بررسی می شود

چهارمین نشست تخصصی با عنوان جایگاه خیال و اسطوره در شمایل نگاری نقاشی ایران از سلسله نشست‌های تخصصی نمایشگاه «همچنان جاری»، چهارشنبه اول شهریورماه در موزه هنرهای معاصر تهران برگزار می شود.


به گزارش گالری آنلاین به نقل از ایسنا، چهارمین نشست از سلسله نشست‌های تخصصی نمایشگاه «همچنان جاری» (مروری بر بازتاب جریان عاشورا در هنرهای تجسمی معاصر)، با عنوان «جایگاه خیال و اسطوره در شمایل نگاری نقاشی ایران» با حضور رامتین شهبازی؛ پژوهشگر و مدرس دانشگاه، مهدی خانکه؛ پژوهشگر و مدرس دانشگاه و محمدرضا وحیدزاده؛ پژوهشگر و مدرس دانشگاه (دبیر جلسه)، روز چهارشنبه اول شهریورماه ساعت ۱۴ در کتابخانه موزه هنرهای معاصر تهران برگزار می شود.

بر اساس آنچه که موزه هنرهای معاصر تهران اعلام کرده است این سلسله نشست‌های تخصصی هفتگی تا پایان نمایشگاه همچنان جاری، با حضور هنرمندان و صاحبنظران هنری برگزار می شود و ورود برای کلیه علاقه مندان در این نشست‌ها آزاد است.

گفتنی است که نمایشگاه «همچنان جاری» تا ۲۲ شهریور همه روزه به جز دوشنبه‌ها و تعطیلات رسمی از ساعت ۱۰ تا ۱۹ در موزه هنرهای معاصر تهران به نشانی خیابان کارگر شمالی، جنب بوستان لاله میزبان عموم علاقه‌مندان است.

logo-samandehi