اخبار

1399/4/18
به تماشای هفته هنر لندن بروید
هفته هنری لندن نمایشگاه امسال خود را در یک پلت فرم آنلاین جدید، راه اندازی کرده است و از 3 تا 10 ژوئیه 2020 آثار برجسته تاریخ هنر معاصر جهان را به نمایش میگذارد.
1399/4/20
در مسابقه اطلاعات عمومی هنر بریتانیا شرکت کنید
برای گشت و گذار در مجموعه های هنری و موزه هایی که به دلیل ویروس کرونا تعطیل شده اند، گالری و موزه هنر Leamington Spa سوالاتی مطرح کرده و میزبانی مسابقه اطلاعات عمومی هنر را برعهده دارد.
1399/4/19
هادی مظفری: فعالیت گالری‌ها فعلا منعی ندارد
همزمان که ویروس کرونا در رقابتی نابرابر با انسان‌ها، با سرعت هرچه بیشتر در حال شیوع است، برخی از فعالیت‌های فرهنگی و هنری همانند برگزاری نمایشگاه‌های هنری، این بار نه از روی اجبار، بلکه به خاطر نگرانی‌های اجتماعی لغو و بار دیگر به دنیای مجازی منتقل شدند؛ تصمیمی که مدیرکل دفتر هنرهای تجسمی نیز آن را فعلا برعهده مدیران گالری‌ها و رویدادهای هنری می‌داند.
1399/4/16
نگاهی به «برج آزادی» تهران از دریچه هنرهای تجسمی
اخیرا گروهی از اعضای موسسه پیشكسوتان در حوزه هنرهای تجسمی برای بازدید از مجموعه برج آزادی و توضیحات مفصلی كه در پی آن به عمل آمد به رغم آنكه این معماری در حیطه تخصصی اینجانب نبود بر آن شدم كه نكاتی را از زاویه یك هنرمند در خصوص برج آزادی بیان كنم.
1399/4/14
جای خالی اقتصاد هنر درسیاست گذاری های کلان کشور
رییس موسسه فرهنگی هنری و پژوهشی صبا گفت: جا انداختن مقوله بنیادی اقتصاد هنر بمثابه یک محور استراتژیک و راهبردی در سیاستگذاریهای کلان و بلند مدت می بایست از برنامه های اصلی دولت در جهت اقتصاد مقاومتی و خود اتکایی ملی باشد.
1399/4/12
«۱۰۰ اثر، ۱۰۰ هنر» همزمان با نمایشگاه آنلاین برگزار می شود
مدیر گالری گلستان با بیان اینکه نمایشگاه «۱۰۰ اثر، ۱۰۰ هنرمند» اولین نمایشگاه حضوری این گالری بعد از چند ماه تعطیلی است، اظهار کرد که این نمایشگاه در مرداد ماه به صورت حضوری برگزار می‌شود؛ البته همچنان برگزاری نمایشگاه آنلاین را ادامه می‌دهیم.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 4345
logo-samandehi