اخبار

1400/11/3
«آوای رنگ» در «صبا» طنین انداز می شود
با گشایش نمایشگاه تجسمی «آوای رنگ» همراه با 3 ورکشاپ هنری همزمان، «صبا» دریچه ای به خلاقیت هنرمندان ایرانی از پیشکسوتان تا جوانان در رشته ها و گرایشهای مختلف هنری خواهد گشود.
1400/10/29
نام آوران هنر ایران از «محسن وزیری مقدم» می گویند
در مراسم ویژه افتتاح نمایشگاه آثاری از «محسن وزیری مقدم» از پایه گذاران جنبش هنر نوگرای معاصر ایران، متعلق به گنجینه فرهنگستان هنر که برای نخستین بار رونمایی می شود، نام آوران هنر ایران از نقش اثرگذار و جریان ساز او در تاریخ تحول هنر معاصر خواهند گفت.
1400/10/21
آغاز ثبت نام ترم زمستان۱۴۰۰ خانه کاریکاتور
خانه کاریکاتور ایران به عنوان مرکز تخصصی آموزش کارتون و کاریکاتور در ایران اقدام به برگزاری دوره های آموزشی با حضور اساتید برجسته برای مقاطع سنی بزرگسال و کودک و نوجوان نموده است.
1400/10/12
همه چیز درباره حراج پانزدهم تهران
پانزدهمین دوره حراج تهران ۲۴ دی ماه در هتل پارسیان آزادی تهران برگزار خواهد شد. این رویداد که در دوره‌های گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا با تغییراتی در تاریخ برگزاری همراه شد، انتظار می رود در این دوره طبق تاریخ اعلام شده، برگزار شود.
1400/10/7
رکورد فروش یک سال Sotheby شکسته شد
خانه حراج Sotheby رکورد فروش یک سال این شرکت را در تاریخ گزارش کرد که ناشی از قدرت، تقاضا، هجوم کلکسیونرهای جدید و گسترش سریع پیشنهادات و پلتفرم های آنلاین بود.
1400/10/2
شرکت Pantone رنگ سال 2022 را معرفی کرد
پنتون، شرکتی که به خاطر نمونه های رنگی اش شناخته می شود، رنگ سال جدید را سایه ای مایل به ارغوانی که به گفته آنها نمادی از خلاقیت است، معرفی کرده است.
1400/9/27
خانه کاریکاتور ایران میزبان نمایشگاه هزار و یک خط، به مناسبت چهلمین روز در گذشت زنده یاد " کامبیز درمبخش" می شود
از آغاز پاندمی، کرونا بی وقفه جهان را در نوردیده و علیرغم تلاش های جهانی تاکنون قربانیان زیادی گرفته و جهان را در غم و اندوهی عمیق فرو برده است. در بحبوحه این فاجعه، از دست دادن سرمایۀ های فکری و فرهنگی جامعه، غم و اندوه انسان را بیشتر می نماید.کم نبودند اهالی هنر و ادب که عمرگرانمایه خود را در راه خلاقیت و آموختن طی نموده و تجربیات زیسته ی خود را با دیگران به اشتراک گذاردند و قربانی کرونا شدند و علاقه مندان و نسل های دیگر، از ثمرۀ تلاش‌هایشان محروم شدند.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 4661
logo-samandehi