اخبار

1401/12/25
تشریح فعالیت‌های دفتر برنامه‌ریزی و آموزش‌های هنری در سال ۱۴۰۱
مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و آموزش‌های هنری به تشریح فعالیت‌های دفتر برنامه‌ریزی و آموزش‌های هنری در سال ۱۴۰۱ پرداخت. بر این اساس اکنون ۶۰ هنرستان در سطح کشور فعالیت دارند و بیش از هفت هزار نفر هنرجوی دختر و پسر به تحصیل مشغول هستند و با توجه به سیاست توسعه و افزایش رشته‌های هنری در هنرستان هنرهای زیبا، در رشته موسیقی شش مجوز و در رشته‌های تجسمی و نمایش هشت مجوز و در مجموع ۱۴ رشته جدید در هنرستان‌ها اضافه شده است‌.
1401/12/21
برگزاری نمایشگاه "کارتون نوروز و گردشگری تهران" همزمان در 5 مرکز فرهنگی هنری
«نمایشگاه کارتون نوروز و گردشگری تهران» به مناسبت بهار و سال نو، با هدف معرفی تهران به عنوان یکی از مقاصدگردشگری با استفاده از ظرفیت های مفهومیکارتون(طنز ترسیمی) همزمان در 5 مرکز فرهنگی هنری برگزار می شود.
1401/12/10
رئالیتی‌شو برای خلق‌ دوباره شاهکارهای از دست‌رفته «ورمیر»‌ ساخته می شود
همزمان با برگزاری نمایشگاه بزرگ نقاشی‌های «ورمیر»‌ در آمستردام، گروهی از هنرمندان حرفه‌ای و تازه‌کار برای بازخلق برخی از شاهکارهای از دست‌رفته «ورمیر»‌ در یک برنامه رئالیتی‌شو هلندی شرکت می‌کنند.
1401/11/26
برگزاری نمایشگاهی از شاگردان کمال‌الملک در باغ موزه نگارستان
نمایشگاه موقت «آثار نقاشی عفت‌الملوک و شوکت‌الملوک خواجه‌نوری» دو خواهر هنرمند و از معدود دانش‌آموختگان زن در مدرسه صنایع مستظرفه و پیشگام در نقاشی مکتب کمال‌الملک در باغ‌موزه نگارستان برگزار می‌شود.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 4963
logo-samandehi