اخبار

1401/4/5
توقیف نقاشی باسکیا توسط اف بی آی
مسوولان موزه‌ای در آمریکا اعلام کردند، ماموران اداره تحقیقات فدرال یا پلیس فدرال آمریکا (معروف به اف‌بی‌آی) به موزه هجوم بردند و تمام نقاشی‌های «باسکیا» را که در موزه به نمایش گذاشته می‌شد را با خود بردند.
1401/4/1
نمایشگاه «مینی‌مالیسم و کانسپچوال آرت» با ۳۸ اثر از گنجینه موزه هنرهای معاصر افتتاح شد
آیین افتتاح نمایشگاه «مینی‌مالیسم و کانسپچوال آرت» عصر روز گذشته با حضور معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیر کل دفتر هنرهای تجسمی در موزه هنرهای معاصر تهران برگزار شد.
1401/3/23
کتاب های آموزش نقاشی پیکاسو به دخترش نمایش داده می شوند
مجموعه‌ای از کتاب‌های طراحی که توسط پیکاسو برای آموزش نقاشی به دخترش استفاده می‌شده و پیش از این به نمایش گذاشته نشده، قرار است در پاریس به نمایش درآید. این مجموعه نشان می‌دهد که چگونه پیکاسو به دختر پنج ساله‌اش آموزش داده که فیگورها، حیوانات و پرنده‌ها را به تصویر بکشد!
1401/3/23
آثار گنجینه موزه هنرهای معاصر نمایش داده می شوند
موزه هنرهای معاصر تهران درست همزمان با شروع سال جدید، شاهد یک تغییر مدیریت بود که به دنبال آن عبادرضا اسلامی کولایی به عنوان مدیر جدید این مکان فرهنگی و هنری معرفی شد. پس از اتمام آخرین نمایشگاه به نام «پنج گنج»، ۳۳ روزی می‌شود که موزه هنرهای معاصر تهران صرفا در بخش اداری و احتمالا فروش کتاب باز است. درهای این مکان فرهنگی و هنری اما بالأخره چه زمانی به روی دوستداران هنرهای تجسمی باز خواهد شد و نمایشگاه بعدی در چه تاریخی افتتاح خواهد شد؟
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 4761
logo-samandehi