اخبار

1400/7/3
اسماعیلی در دیدار با هنرمندان تجسمی: اولویت ما تقویت اقتصاد هنر و کسب بازارهای جهانی است
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه ظرفیت های قابل توجهی در حوزه اقتصاد هنر وجود دارد، گفت: ایران جزو کشورهای مطرح و دارای جایگاه بالا در تولید آثار هنری است، بنابراین در بخش اقتصاد هنر هم باید به این رتبه برسیم و تلاش ما بر این است که بازارهای جهانی را به دست بیاوریم.
1400/7/1
مجید رجبی معمار: وضع بودجه خانه هنرمندان خوب نیست
مدیر عامل خانه هنرمندان ایران با بیان اینکه در سال جاری هنوز هیچ کمکی از طرف وزارت ارشاد و شهرداری تهران به این مجموعه انجام نشده، می‌گوید: این روند طبیعی است چون در هر دو بخش با تغییر و تحول رو به رو بوده‌ایم.
1400/6/14
ایران درودی به کرونا مبتلا شد
ایران درودی، هنرمند پیشکسوت کشورمان که به رغم داشتن علائم بیماری، نتیجه تست او منفی شده بود، به کرونا مبتلا شده است. این هنرمند که در حال حاضر در خانه تحت مراقبت پرستاران بیمارستان است، تاحدی از نظر ریوی تحت تأثیر این ویروس قرار گرفته است.
1400/6/11
رونق بازار هنر توسط «پیکاسو» و «باسکیا»
حراجی‌های «کریستیز»، «ساتبیز» و «فلیپیس» پس از گذراندن یک دوره بی‌نظم و آشفته در جریان فاز نخست همه‌گیری کرونا، حالا در سال ۲۰۲۱ به سطح فروش پیش از همه‌گیری رسیده‌اند.
1400/6/8
رونمایی از هفت عنوان کتاب موزه هنرهای‌ معاصر تهران
روز دوشنبه به تاریخ هشتمِ شهریورِ یک‌هزار و چهارصد، با حضور سیدمجتبی حسینی [معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی] هادی مظفری [مدیرکل هنرهای تجسمی] و احسان آقایی [رئیس موزه‌ی هنرهای معاصر تهران] از کتاب‌های منتشره توسط نشر موزه‌، رونمایی شد.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 4583
logo-samandehi