گزارش تصویری گشایش نهمین نمایشگاه فروش آثار چند نسل هنرمندان معاصر ایران در گالری لاله

نهمین نمایشگاه آثار چند نسل هنرمندان معاصر ایران با همکاری 86 هنرمند و بیش از 200 اثر هنری عصر جمعه 25 بهمن ماه 98 با استقبال علاقه مندان در نگارخانه لاله گشایش یافت.

نگارخانه لاله در چند سال اخیر با هدف رونق بخشی به اقتصاد هنر و تقویت بنیان های هنری شهر،گام هایی برای گسترش بازار هنر معاصر برداشته و نمایشگاه سالانه فروش آثارچند نسل هنرمندان معاصر ایران را به طور متوالی و منظم برگزار نموده است. این رویداد بر آن است تا با همراهی و مشارکت هنرمندان فرصتی ویژه برای شهروندانی که درآمدهای متوسطی دارند و علاقه مند به گردآوری آثار هنرمندان معاصر هستند، فراهم نماید.

در" نهمین نمایشگاه آثار چند نسل هنرمندان معاصر ایران" که با همکاری 86 هنرمند شکل گرفته است، بیش از 200 اثر هنری با رویکردهای متنوع ارائه گردیده که در یک نگاه می توان آثار منتخبی از هنرمندان هشت دهه را درآن مرور کرد.

هنرمندان در این نمایشگاه، با هدف توسعه فرهنگی، آثار گرانبهای خود را به گونه ای ارائه نموده اند که از یک سو منجر به ایجاد انگیزه برای خرید آثار فاخر هنری و با ارزش شود و از سوی دیگر، ضمن تقویت ذائقه بصری شهروندان به همگانی کردن هنر معاصر یاری رسانند.

شایان ذکر است که بالاترین بهای پرداخت برای خرید آثار در این نمایشگاه یک میلیون و دویست هزار تومان است.

آیین گشایش نمایشگاه روز جمعه 25 بهمن ماه 1398 ساعت ۱۶ تا 20:30 با حضور هنرمندان و دوستداران هنر در نگارخانه لاله برگزار شدو نمایشگاه تا ۲۵ اسفند ماه از ساعت ۹ تا13 و 14تا 18- پنجشنبه ها تا ساعت 13 دایر خواهد بود.

علاقه‌مندان می‌توانند برای بازدید و خرید آثار به نگارخانه لاله، واقع در خیابان دکتر فاطمی، ضلع شمالی بوستان لاله، روبه‌روی پارکینگ طبقاتی لاله مراجعه کنند.

اسامی هنرمندان شرکت کننده:

رضا بانگیز، مهدی حسینی، مینو اسعدی، احمد فتوت، یعقوب عمامه پیچ، حسینعلی ذابحی، همایون سلیمی، کیومرث کیاست، محمدرضا دادگر، ثمیلا امیرابراهیمی، فرشته غازی راد، مینا نوری، بهزاد شیشه گران، بهمن نیکو، محمدرضا فیروزه ای، آرمان استپانیان، ترانه صادقیان، اکبر نیکان پور، نیلوفر قادری نژاد،علی ندایی، پرویز روزبه، مصطفی ندرلو، رضا خداداد ، رضوان صادق زاده، فرح سید ابوالقاسم،جمشید حقیقت شناس، جواد نوبهار،کیوان عسگری، رضا افسری، آرمان یعقوب پور، احمد مقدسی، پژمان رحیمی زاده، محمد خلیلی، مانلی منوچهری، حسین تمجید و...


logo-samandehi