فراخوان داخلی

1396/9/27
فراخوان سومین جایزه فیروزه
مدیرکل مجامع، تشکلها و فعالیت های فرهنگی و دبیر جایزه فیروزه از انتشار فراخوان سومین دوره این جایزه خبر دارد.
1396/7/2
فراخوان همایش بین المللی مبانی نظری هنرهای تجسمی ایران با رویکرد محیط زیست
همایش بین المللی مبانی نظری هنرهای تجسمی ایران با رویکرد محیط زیست، درصدد است تا گسترش و توسعه فضای تعامل میان مباحث نظری و اجرای آثار هنریِ هنرمندان ایرانی را در این حوزه فراهم سازد. بی تردید زمینه انجام تحقیقات و پژوهش های علمی و کاربردی در این موضوع که بحثی میان رشته ای است با ارائه موضوعات جدید و استانداردهای نوین بازتاب نتایج تحقیقات، پژوهش­ها، تجربه­ ها و نوآوری­ های آکادمیک، به توسعه فرهنگ و دانش فنی می افزاید و اذهان را به حفظ، حراست و ترمیم تخریبهای محیط زیستی آگاه می سازد.
1396/5/26
فراخوان سمپوزیوم هنردرطبیعت بولا 3 با عنوان “من هنوز زنده ام”
گروه “انسان.طبیعت .هنر” تلاش دارد با ایجاد جشنواره ها و سمپوزیوم ها در عرصه هنرهای مفهومی و تجسمی فضای مناسبی برای هنرمندان و مخاطبان بوجود آورد تا دوستداران “انسان.طبیعت .هنر” شاهد زندگی هنرمندانه انسان در طبیعت زیبا باشند.
1396/1/23
فراخوان نمایشگاه گروهی اصفهان ِ من
موسسه فرهنگی هنری پیش رو قصد دارد در هفته اصفهان نمایشگاه گروهی تجسمی با رسانه های نقاشی ،مجسمه عکس،چاپ, ویدیو آرت و پرفورمنس آرت برگزار نماید.
1395/12/23
فراخوان 19مین دوره جشنواره جوان خوارزمی
ثبت‌نام و ارائه طرح در نوزدهمین دوره جشنواره جوان خوارزمی در 16 گروه تخصصی معماری و شهرسازی ،عمران، زیست فناوری و علوم پایه پزشکی، محیط زیست، علوم پایه، کشاورزی و منابع طبیعی، هنر، مهندسی صنایع و مدیریت فناوری، فناوری‌های شیمیایی، فناوری‌نانو، برق و کامپیوتر، مواد، متالورژی و انرژی‌های نو، مهندسی نرم افزار و فناوری اطلاعات، مکانیک، مکاترونیک، هوافضا آغاز گردیده.
1395/11/18
فراخوان رویداد هنری درختستان منتشر شد
سازمان زیباسازی شهر تهران با همکاری انجمن هنرمندان مجسمه ساز ایران دومین دوره از اجراى رویداد هنری درختستان را همزمان با دومین سالانه هنرهای شهری تهران (بهارستان) برگزار می کند.
1395/11/5
فراخوان جشنواره تخم مرغ های نوروزی
سازمان زیباسازی شهر تهران در پیشواز از بهار 1396 و هم زمان با برگزاری سالانه هنرهای شهری بهارستان، سومین جشنواره هنری تخم مرغ های نوروزی را در دو بخش حرفه ای و دانشجویی برگزار می نماید. این جشنواره با هدف خلق آثار هنری به روش یکی از رسوم بومی ایران جهت ایجاد شور و نشاط در جامعه و زینت بخشی به فضای شهری در ایام نوروزاز طریق مشارکت هنرمندان رشته های تجسمی، برگزار می شود.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 4

تعداد كل : 74
logo-samandehi