فراخوان

1394/1/17
فراخوان پنجمین جشنواره عکس «بیرجند در قاب ایران»
سازمان رفاهی تفریحی شهرداری بیرجند با هدف به تصویرکشیدن واقعیت امروز شهر بیرجند پنجمین دوره جشنواره بیرجند در قاب ایران را در قالب یک گردهمایی بزرگ عکاسی از ۲۷ تا ۳۱ اردیبهشت‌ماه ۹۴ برگزار می‌کند.
1394/1/15
جشنواره فیلم و عكس گردشگری چابهار
چابهار – ایرنا – دبیر اجرایی نخستین جشنواره بین المللی فیلم و عکس گردشگری چابهار از برگزاری این جشنواره در نوروز 1395 با هدف معرفی و شناسایی فعالیت های تصویری و عکاسی مسافران و گردشگران داخلی و خارجی در طول سال 1394 در سفر به چابهار و سواحل مکران خبر داد. [جشنواره بین المللی فیلم و عکس گردشگری چابهار برگزار می شود]
1393/12/28
جشنواره ملی عکس دانشجویی “کشاورز.روستا.زندگی”
جشنواره ملی عکس دانشجویی “کشاورز.روستا.زندگی” حرکتی است دانشجویی که با رویکرد ورود دانشجویان به محیط های روستایی و کشاورزی آغاز شده است. این جشنواره ملی در نخستین سال شروع به کار خود روستا و کشاورزی را موضوع خاص خود قرار داده و با پرداختن به این موضوع مهم درصدد است تا قشر فرهیخته و آینده ساز کشور را با محیط های روستا و کشاورزی، دغدغه های این مردم، آداب و رسوم و در کل نحوه زندگی آنان آشنا سازد.
1393/12/24
طراحی لوگو‌ انجمن معماری و شهرسازی ایران
فراخوان “طراحی نشانه (لوگو‌) انجمن علمی معماری وشهرسازی ایران” انجمن علمی معماری وشهرسازی ایران مؤسسه‌ای غیرانتفاعی است كه در زمینه های علمی، پژوهشی و همچنین در زمینه‌های معماری، شهرسازی، طراحی صنعتی، مرمت و… تحت نظر وزارت علوم،‌تحقیقات و فناوری مشغول به فعالیت است؛ ودر حال حاضر دفتر این انجمن در دانشگاه علم وصنعت ایران مستقر می‌باشد.
logo-samandehi