فراخوان

1394/3/12
فراخوان جذب تصویرگر
واحد تولید انتشارات فرای علم، فراخوانی را به منظور ارزیابی و انتخاب تصویرگر برای یک پروژه منتشر کرده است.
1394/3/10
اقامت هنرمندان در ارمنستان
رشته های هنری شرکت کننده : هنرهای تحسمی ، محققین و منتقدان هنری ، آهنگسازان ، صنایع دستی ، هنر اجرا ، تئاتر ، نمایشنامه نویسی ، فیلمنامه نویسی ، فیلم سازی و ...
1394/3/6
اولین جشنواره فیلم‌های 100 ثانیه‌ای ( موبایلی)، عکس، داستان کوتاه، کاریکاتور، شعر و ایده‌پردازی راه آهن
راه‌آهن جمهور‌ی اسلامی ایران با هدف برقراری تعامل و ارتباط دو سویه با مخاطبان، بهره ‌مندی از نظرات و ایده‌های اصحاب فرهنگ و هنر و ارتقای سطح آگاهی‌های عمومی درباره مزایا، ویژگی‌ها و امکانات راه آهن، اولین جشنواره فیلم‌های 100 ثانیه‌ای ( موبایلی)، عکس، داستان کوتاه، کاریکاتور، شعر و ایده‌پردازی را برگزار می کند.
1394/2/5
سومین جشنواره نقاشی و مجسمه "جایزه شروه" با موضوع شاهنامه فردوسی
سومین جشنواره نقاشی و مجسمه "جایزه شروه" با موضوع شاهنامه فردوسی، به یادمان و گرامیداشت استاد عربعلی شروه به همت انجمن دوستداران شروه و همکاری سازمان فرهنگی هنری زیبا سازی شهر تهران برگزار می شود. اهداف : این جشنواره به منظور رشد و توسعه فرهنگ و هنر، ایجاد انگیزه و پویایی در گسترش پیوند بین هنرهای تجسمی و ادبیات کهن ایران و ترویج مضامین عمیق داستان های شاهنامه فردوسی می باشد.
1394/3/3
فراخوان جشنواره فرهنگ رضوی
اولین جشنوارۀ جلوه‎های فرهنگ رضوی در هنرهای گرافیکی، مرداد و شهریورماه 1394 در استان سیستان و بلوچستان برگزار می‎شود. .
1394/2/28
نخستین مسابقه عکاسی صلح و دوستی
معاونت جوانان جمعیت هلال احمر استان یزد در راستای اجرای برنامه های فرهنگی هنری وتوسعه و ترویج فرهنگ صلح و دوستی در عرصه ها و بخش­ های گوناگون و در راستای تلاش برای فعال نمودن هنرمندان استان در حوزه­های بشر دوستانه در صدد برآمده است تا جشنواره و نمایشگاه عکس استانی "صلح و دوستی" را با مشارکت فعالانه همه علاقه­مندان و هنرمندان برپا نماید.
1394/2/26
فراخوان طراحی پنج میدان در اراك
سازمان زیباسازی شهرداری اراك با انتشار فراخوانی، طراحی پنج میدان این شهر را به فراخوان گذاشته است. جایگزینی واژه فراخوان به جای مسابقه از سوی برخی از شهرداریهای كشور اقدام جدیدی است، كه شاید تصورشان این است كه با این اقدام مشمول رعایت آیین نامه جامع برگزاری مسابقات معماری و شهرسازی نمی شوند!؟
1394/2/24
فراخوان بزرگ طراحی نقوش و نوشته های ایرانی-اسلامی پوشاك منتشر شد.
گروه بادبان128با همكاری گسترده نهادهای دولتی و غیر دولتی در نظر دارد تا با تغییر دادن چهره پوشاك، بالاخص نوع پوشاك (تیشرت) كه در تابستان با نقوش خارجی و لاتین بیش ترین استفاده را در بین جوانان دارد، چهره ای ایرانی-اسلامی به آن ها ببخشد.
1394/2/24
چهارمین جشنواره تولیدات حوزه هنری
جشنواره تولیدات حوزه هنری رقابتی سالم میان استان ها ایجاد می كند سید مهدی سیدین‌نیا با اشاره به میزبانی اصفهان در چهارمین جشنواره تولیدات مراكز حوزه هنری اظهار داشت: این جشنواره، جشنواره‌ای است كه هم مراكز حوزه هنری استان ها در آن با تولیدات و دستاوردهای یكدیگر آشنا می‌شوند و هم مجموع این دستاوردها را در كنار یكدیگر و یكجا می‌بینند.
1394/2/20
فرصت خاصی برای دانشجویان عکاسی
شورای طراحی و برنامه‌ریزی سفرهای علمی - آموزشی و تورهای عکاسی «چیلیک» از برگزاری یک عنوان سفر عکاسی ویژه دانشجویان رشته عکاسی دانشگاه‌های سراسر کشور خبر داد.
1394/2/19
فراخوان نخستین دوسالانه پوستر ۹۹
«دوسالانه پوستر 99» بر آن است به منظور حمـایت و معرفی هر‌چه بهتر آثار طراحان گرافیک معاصر ایران، نمایشگاهی از گزیده آثار ایشان برگزار کند. هدف این نمایشگاه تعامل هر‌چه بیشتر بین طراحان، در یک محیط حرفه‌ای در پاییز ۱۳۹۴ می‌باشد. به همین جهت این دوسالانه اولین فراخوان رسمی خود را منتشر می‌کند.
logo-samandehi