فراخوان هفته طراحی پوستر بارسلونا

چالش طراحی انسان/ هوش مصنوعی

هفته طراحی بارسلونا از دانشجویان طراحی در سراسر جهان دعوت می کند تا در مورد چگونگی برقراری تعادل بهترین رابطه بین تفکر خلاق انسان و هوش مصنوعی تامل کنند.

به گزارش گالری آنلاین، چالش طراحی انسان/ هوش مصنوعی شامل ایجاد یک پروژه طراحی گرافیکی پوستر 70×100 سانتی متری با موضوع «طراحی برای آینده انسان» می شود.

پوسترهای برنده در نمایشگاهی در هفته طراحی بارسلونا ارائه خواهند شد. هجدهمین دوره از هفته طراحی بارسلونا از 16 تا 28 اکتبر 2023، با 17 هدف توسعه پایدار اعلام شده توسط سازمان ملل متحد برگزار می شود.

شرایط آینده بشری که طراحی در آن نقش اساسی دارد، شرایطی است که با دستیابی به تعادل بین اهمیت انسان به عنوان عوامل مثبت در مواجهه با چالش های بزرگ معاصر ارتباط دارد. و از جمله این موارد فوریت برای تنظیم تعادل بین هوش خلاق انسان و سایر اشکال هوش است که توسط انسان ایجاد شده و اکنون در ماشین‌ها، فناوری‌ها و پلتفرم‌های دیجیتال ساکن هستند. این نکته اخیراً با راه اندازی OpenAI ChatGPT و سایر پلتفرم های هوش مصنوعی ارتباط بی سابقه ای پیدا کرده است.

در این زمینه، هفته طراحی بارسلونا پیشنهاد می‌کند که با اجرای یک پروژه طراحی گرافیکی با کمک الگوریتم‌های تولید محتوای هوش مصنوعی، دانشجویان طراحی در سراسر جهان را درگیر تفکری در مورد چگونگی تعادل بهترین رابطه بین تفکر خلاق انسان و هوش مصنوعی کند.

شرکت در این رقابت رایگان است.


مهلت ثبت نام: ۲۷ سپتامبر 2023 (5 مهر 1402)

اعلام نتایج: 25 اکتبر 2023


گالری آنلاین در راستای حمایت و همراهی بیشتر هنرمندان جهت حضور و شرکت در برنامه های بین المللی، در انجام مشاوره، ثبت نام، اماده سازی رزومه، پروپوزال، انگیزه نامه و طراحی وب سایت شخصی برای شرکت در رزیدنسی و فراخوان ها در خدمت هنرمندان و فرهیختگان گرامی خواهد بود.

علاقه مندان درخواست خود جهت دریافت مشاوره را به همراه اطلاعات تماس به آدرس ایمیل onlineartgallery.ir@gmail.com ارسال نمایند.


جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

logo-samandehi