فراخوان رقابت تصویرسازی TANDEM

دو هزار و پانصد یورو و دعوتنامه برای نمایشگاه انفرادی در گالری Tapirulan ایتالیا، همراه با انتشار کاتالوگ شخصی جایزه هرمند منتخب این رویداد است.


به گزارش گالری آنلاین، انجمن Tapirulan برای نوزدهمین مسابقه تصویرگران خود با موضوع: TANDEM فراخوان می‌دهد. هر هنرمندی از هر نقطه ای از جهان می تواند با ارسال تصویر در فریم مربع ثبت نام کند.

درباره موضوع در سایت رقابت توضیح داده شده است، واژه لاتین Tandem به زبان باستانی دقیقاً به معنای «بالاخره»، «پس از یک انتظار طولانی» است…

هر داوطلب مجاز به ارسال تنها یک اثر جدید است.

جایزه اول که توسط هیئت داوران مسابقه اعطا می شود، دو هزار و پانصد یورو و دعوتنامه برای نمایشگاه انفرادی در گالری Tapirulan، شهر Cremona ایتالیا ، همراه با انتشار کاتالوگ شخصی است.

همه شرکت‌کنندگان منتخب آثار خود را در فوریه 2024 در ایتالیا، در Cremona به نمایش خواهند گذاشت. دوازده نفر از منتخبین، آثارشان در تقویم Tapirulan 2024 گنجانده خواهد شد.

هدف از مسابقه Tapirulan نه تنها جایزه دادن به یک تصویرگر، بلکه ایجاد یک نمایشگاه هیجان انگیز، جذب بازدیدکنندگان و تمرکز توجه عمومی به تصویرسازی به عنوان یک حرفه است.

هزینه ورودی:

هزینه ورودی 15 یورو است. اگر در سال جاری عضو "Associazione Tapirulan" شده‌اید، می توانید به صورت رایگان در مسابقه شرکت کنید.


مهلت ثبت نام: 10 نوامبر 2023 (19 آبان 1402)

اعلام نتایج: دسامبر 2023


گالری آنلاین در راستای حمایت و همراهی بیشتر هنرمندان جهت حضور و شرکت در برنامه های بین المللی، در انجام مشاوره، ثبت نام، اماده سازی رزومه، پروپوزال، انگیزه نامه و طراحی وب سایت شخصی برای شرکت در رزیدنسی و فراخوان ها در خدمت هنرمندان و فرهیختگان گرامی خواهد بود.

علاقه مندان درخواست خود جهت دریافت مشاوره را به همراه اطلاعات تماس به آدرس ایمیل onlineartgallery.ir@gmail.com ارسال نمایند.


جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

logo-samandehi