فراخوان

1399/6/29
فراخوان نخستین جشنواره ملی طراحی بیلبورد با محوریت کرونا ویروس با عنوان "گذر موقت"
انجمن علمی گرافیک «نقطه» دانشگاه فنی وحرفه‌ای استان کرمانشاه، در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی خویش‌، نسبت به این رخداد جهانی، برای به تصویر کشیدن ترس و رنجی که جامعه انسانی به دوش می‌کشد و نیز نشان دادن خطرات بیماری و نحوه پیشگیری و مقابله با آن اقدام به برگزاری اولین جشنواره ملی طراحی بیلبورد با عنوان «گذرموقت» با محوریت «کرونا ویروس» درسال 400-99 نموده است.
1399/8/26
فراخوان دیوارنگاری «جداره های پیشانی و ورودی های جانبی تونل ها»
سازمان زیباسازی شهر تهران با هدف ارتقاء بصری سیما و منظر شهری، زیباسازی مسیرهای شهری و فراهم کردن زمینه ایده پردازی و خلق تجربه های جدید رنگی در منظر شهری، حضور موثر رنگ در فضای شهری، فرصت بروز ایده‌های خلاق و بسترسازی مناسب برای حضور فعال هنرمندان و تعامل با مردم مهلت ثبت نام این فراخوان دیوارنگاری را تمدید می کند.
1399/8/25
فراخوان جشنواره ملی خط نستعلیق تبریز
ستاد برگزاری کنگره ملی استاد سید محمدحسین شهریار با همکاری و مشارکت شهرداری منطقه 5 تبریز در نظر دارد جهت گرامیداشت تلاشهای واضع خط نستعلیق استاد میرعلی تبریزی و پاسداشت مقام شامخ استاد شهریار، جشنواره ملی خط نستعلیق تبریز با موضوع اشعار استاد شهریار را برگزار نماید.
1399/8/22
فراخوان پنجمین دوره جایزه جهانی خشت طلایی تهران
پنجمین دوره جایزه جهانی خشت طلایی تهران، در تاریخ 25 آذر ماه سال جاری ( 15 دسامبر 2020 ) توسط مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران و همکاری گسترده نهادها و انجمن‌های بین‌المللی از جمله Metropolis ,UN-Habitat, Walk21, ISOCARP ،به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.
1399/8/17
فراخوان جشنواره کرونا و آسیب های اجتماعی
مجموعه خانه مارلیک شهر تاریخی یزد با همکاری؛ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، دفتر امور فرهنگی و اجتماعی استانداری یزد، خانه فرهنگ صدوقی و گروه ستاره کویر یزد در نظر دارد در این شرایط ویژه شیوع ویروس کرونا که شرایط زندگی تمامی اقشار جامعه را تحت شعاع قرار داده است و به منظور پویایی فرهنگ و هنر و دلگرمی هنرمندان عزیز کشورمان، جشنواره کشوری کرونا و آسیب های اجتماعی را در سه بخش عکس، پوستر و تصویرسازی برگزار کند.
1399/8/17
فراخوان مسابقه طراحی دیوار محوطه مجموعه تحقیقاتی، فرهنگی و گردشگری موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی کرمانشاه
معاونت پژوهش موسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی کرمانشاه مسابقه "طراحی دیوار محوطه مجموعه تحقیقاتی، فرهنگی و گردشگری موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی کرمانشاه" را برگزار می کند.
1399/8/4
فراخوان رقابت بین المللی طراحی (DtEA) 2021
موسسه Laka فراخوان رقابت بین المللی طراحی (DtEA) 2021 را در جستجوی بهترین ایده ها و اجرا در زمینه معماری و طراحی را که می تواند آموزشی باشد، اعلام کرد. (ثبت نام متاخرین: 13 بهمن 99)
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 4142
logo-samandehi