فراخوان

1401/12/21
فراخوان جوایز هنر معاصر ولز انگلستان
دو هفته اقامت رایگان در فرانسه، نمایش آثار در ولز و جوایزه نقدی از جمله برنامه هایی است که در رقابت هنرمعاصر ولز برای هنرمندان هنرهای تجسمی در نظر گرفته شده است.
1401/12/21
فراخوان جشنواره جهانی فیلم انیمیشن Animafest Zagreb
جشنواره جهانی فیلم انیمیشن Animafest Zagreb بیش از ده هزار یورو جایزه از هنرمندان دعوت می کند تا فیلم خود را برای سی و سومین دوره جشنواره که از 5 تا 10 ژوئن 2023 در Zagreb برگزار می شود، ارسال کنند.
1401/12/3
فراخوان نخستین جشنواره بین‌المللی عکس پارس
مدیریت روابط عمومی و تشریفات سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، با هدف توسعه هنر عکاسی، حمایت از جوانان مستعد و هنرمند، ایفای نقش مسئولیت اجتماعی در زمینه حمایت از فرهنگ و هنر و همچنین معرفی ظرفیت‌های منطقه ویژه پارس، نخستین جشنواره بین‌المللی عکس پارس را برگزار می کند.
1401/11/27
فراخوان چاپ روی کاغذ 2023
مسابقه ON PAPER یک پروژه بین المللی چاپ سالانه برای ترویج هنر چاپ و توسعه ارتباطات بین چاپگرها در سراسر جهان است.
1401/11/26
فراخوان رزیدنسی هنرمندان در نروژ
آتلیه آوستمارکا، واقع در نروژ، از هنرمندان و نویسندگان سراسر دنیا دعوت می کندتا فعالیت آزادانه هنری را در کنار طبیعتی بکر و زیبا تجربه کنند.
1401/11/26
فراخوان رقابت Aesthetica Art Prize
هزار پوند جایزه برای نمایش تغییرات دائمی جهان در رقابت سالانه Aesthetica Art Prize توسط مجله بین المللی هنر و فرهنگ Aesthetica در نظر گرفته شده است.
1401/11/23
فراخوان رزیدنسی هنرمندان در فرانسه
مرکز Studio Faire یک فضای هنر معاصر در جنوب غربی فرانسه است که توسط هنرمندان اداره می شود و اقامتگاه هایی را برای هنرمندان تجسمی، عکاسان، طراحان، موسیقی دانان، محققان و متخصصان خلاق فراهم می کند.
1401/11/17
فراخوان طراحی نماد کارآفرینی
مجمع کارآفرینان ایران با همکاری سازمان‌ها و نهادهای اجتماعی مرتبط، فراخوان کارآفرینان ایران را با عنوان نماد کارآفرینی با هدف معرفی، ترویج و تجلیل از موثرترین پیشرانان اقتصادی و کارآفرینان بزرگ کشور برگزار می‌نماید.
1401/11/16
فراخوان ارسال پورتفولیو برای انتخاب ده طراح داخلی جوان سال ایران
به رسم سالیان اخیر پایگاه خبری فضای نو بعنوان نخستین و تنها رسانه تخصصی حوزه معماری داخلی ایران و تنها صدای فارسی زبان این حوزه ، از کلیه دفاتر و جوانان فعال در اکوسیستم معماری داخلی ایران [عزیز] که سن آنها زیر چهل است جهت ارسال پرتفولیو دعوت می‌نماید.
1401/11/9
فراخوان مسابقه طراحی محله الگو (مسکونی-خدماتی) در شهر تهران
نظر به اهمیت ترویج مسابقات طراحی معماری و شهرسازی، ایجاد رقابت سالم میان طراحان معماری، شهرسازی و رشته های وابسته و در نتیجه نیل به معماری و شهرسازی كارآمدِ متناسب با فرهنگ، اقلیم و محیط زیست و در راستای اجرایی کردن تفاهم نامه مشترک شهرداری تهران و شرکت نوسازی و عمران اکباتان و نیز برآورده ساختن اهداف عالیه شهرداری تهران برای ساخت محله الگو در شهر تهران شامل واحدهای مسکونی متنوع، آماده سازی، محوطه سازی، احداث فضاهای مذهبی، آموزشی، درمانی، فرهنگی، ورزشی، تفریحی-فراغتی، تجاری و تامین فضای سبز و شوارع باکیفیت، مسابقه ای به شرح زیر برگزار خواهد شد.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 4557
logo-samandehi