فراخوان

1402/6/29
فراخوان جایزه طراحی DuPont Tyvek 2023
شرکت های Desall و DuPont از جامعه طراحی و خلاق جهانی دعوت می کند تا از قدرت DuPont™ Tyvek® - یک ماده فوق العاده همه کاره و بادوام با پتانسیل خلاقانه بی حد و حصر استفاده کنند.
1402/6/24
فراخوان مسابقه جایزه بزرگ هنرمند
رقابت بین المللی جایزه هنرمند (I.A.P.C.)، یکی از مسابقات هنر حرفه‌ای آسیا، به دنبال شاهکار نقاشی است که در نمایشگاه Art Revolution Taipei (A.R.T.) نمایشگاه 2024 نمایش داده می شود.
1402/6/23
فراخوان رقابت تصویرسازی TANDEM
دو هزار و پانصد یورو و دعوتنامه برای نمایشگاه انفرادی در گالری Tapirulan ایتالیا، همراه با انتشار کاتالوگ شخصی جایزه هرمند منتخب این رویداد است.
1402/6/23
فراخوان کشوری ارسال آثار هفته دفاع مقدس
از تمامی طراحان گرافیک و هنرمندان سراسر کشور دعوت می شود جهت همکاری با مدیریت تبلیغات فرهنگی سازمان زیباسازی شهر تهران آثارخود را با موضوع "دهه آخر صفر" ارسال کنند.
1402/6/22
فراخوان جشنواره سیمرغ
جشنواره سیمرغ فراخوان طراحی و ساخت عروسک‌های شاهنامه را منتشر کرد. این جشنواره که در دو بخش تجربی و حرفه‌ای برگزار می‌شود، از همه علاقمندان به هنر عروسک‌سازی دعوت می‌کند تا با شرکت در اولین جشنواره سیمرغ، از این فرصت برای نمایش هنر و مهارت خود بهره‌مند شوند.
1402/6/22
فراخوان دومین رویداد ملی سه گام
رویداد ملی سه گام، پیوند طراحان و تولیدکنندگان چرم دست‌دوز در تجاری‌سازی تولیدات چرمی ایرانی، همراه با مسابقه، نمایشگاه آثار برتر، نشست‌های تخصصی و تولید زنده، از تاریخ 5 الی 20 مهر 1402 در گالری مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد برگزار خواهد شد.
1402/6/21
فراخوان نمایشگاه منطقه‌ای «ایثار»
بنیاد شهید و امور ایثارگران دومین دوره از نمایشگاه منطقه‌ای هنرهای تجسمی «ایثار» را با موضوع ایثار، جهاد و شهادت نیمه آبان ماه ۱۴۰۲ برگزار خواهد کرد.
1402/6/14
فراخوان رزیدنسی Baroque Blue ایتالیا
فراخوان اقامت Baroque Blue lonian SeArt یک پروژه هنری است که توسط گالری Primo Piano Livin برگزار شده است که در هر دوره، هنرمندان، شاعران، نویسندگان، هنرمندان بازیگر، فیلمسازان، موسیقی دانان و در یکی از زیباترین مکان های سالنتو یک دیگر را ملاقات میکنند.
1402/6/16
فراخوان رقابت هنر معاصر YICCA
جایزه نقدی 3 هزار یورویی همراه با نمایش آثار در میلان ایتالیا جوایزی است که برای هنرمندان هنرهای تجسمی در رقابت YICCA در نظر گرفته شده است.
1402/6/11
فراخوان جوایز معماری و طراحی 2023
در دنیای امروزی که نوآوری و خلاقیت در اولویت است، جوایز مجموعه معماری و طراحی به عنوان مرکزی برای ایده‌های نوآورانه و استعدادهای استثنایی عمل می‌کند.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 4746
logo-samandehi