فراخوان

1401/6/27
فراخوان اولین رویداد مسابقه ملی شخصیت پردازی
در این رویداد مسابقه ملی، استعدادهای شخصیت‌‌ پردازی و خلاق ایرانی، به رقابت در طراحی شخصیت‌ و شخصیت‌ پردازی برای ترویج جاذبه‌های باستانی، تمدنی، هویتی، فرهنگی و اقلیمی کشورمان خواهند پرداخت و توسط وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی،‌ برای هدایت هدفمند فعالیت‌های گردشگری برگزیده خواهند شد.
1401/6/23
فراخوان مسابقه طراحی نمای پروژه برج های دوقلوی اکباتان
نظر به اهمیت ترویج مسابقات طراحی معماری و شهرسازی، ایجاد رقابت سالم میان طراحان معماری، شهرسازی و رشته های وابسته و در نتیجه نیل به معماری و شهرسازی كارآمد متناسب با فرهنگ، اقلیم و محیط زیست، شرکت نوسازی و عمران اکباتان در نظر دارد طراحی معماری نمای پروژه برج های دوقلوی اکباتان واقع در اردبیل را به شرح زیر به مسابقه بگذارد.
1401/6/22
فراخوان مسابقه طراحی نما
گروه تخصصی معماری اوبا در نظر دارد با همراهی انجمن صنفی مهندسین معمار و شهرساز استان آذربایجان غربی با بهره مندی از ظرفیت جامعه حرفه ای معماری جهت ترویج فرهنگ بکارگیری از مصالح بومی و سنتی در طرح های نوین، مسابقه طراحی پوسته بیرونی نمای ساختمان مسکونی واقع در شهر ارومیه را برگزار نماید.
1401/6/21
فراخوان مسابقه‌ی طراحی پاویون اکسپو ایران، 2025؛ اُزاکو، کانسای، ژاپن
موضوع اکسپوی 2025 به صورت ” طراحی جامعه‌ی آینده برای زندگی ما” در نظر گرفته شد که تامل در آن و انجام اقدامات لازم در این راستا، برای ما که در این عصر زندگی می‌کنیم به یک ماموریت تبدیل شده است. جامعه‎ی بین‌المللی، اقدامات جدی را برای دستیابی به اهداف توسعه‌ی پایدار (SDGs) برای حل مسائل مشترک جهانی تا سال 2030 انجام داده است. این اقدامات برای دستیابی به اهداف توسعه‌ی پایدار (SDGs) با اهمیت برگزاری این نمایشگاه (اکسپوی 2025) نیز سازگار است.
1401/6/20
فراخوان اولین نمایشگاه ملی محصولات دانش بنیان مبلمان و اثاثیه منزل (با رویکرد سبک زندگی ایرانی اسلامی)
دانشگاه هنر اسلامی تبریز با هدف ترویج سبک زندگی ایرانی_اسلامی در حوزه محصولات دانش بنیان در زمینه معماری، معماری داخلی، طراحی و منظر شهری؛ اولین نمایشگاه ملی محصولات دانش بنیان مبلمان و اثاثیه منزل با رویکرد سبک زندگی ایرانی_اسلامی برگزار می­کند.
1401/6/20
فراخوان سومین جایزه‌ی ملی مرمت و احیا 1401
با توجه به اهمیت فراوان مرمت و احیای بناهای تاریخی و معاصر کشور و حفظ و نگهداری این ابنیه، دوره‌ی سوم این جایزه با اصلاحات و پیشنهادات هیئت محترم داوران در اهداف، معیارها و بخش‌ها تعریف گردید تا باعث توجه و اهمیت بیشتر سازمان‌ها و مسئولین مربوطه، سرمایه‌گذاران و کارفرمایان، معماران و مردم عزیز کشور گردد.
1401/6/20
فراخوان نخستین رویداد معماری مازندران (معماری و طبیعت)
سازمان “نظام مهندسی ساختمان استان مازندران” با همکاری موسسه “هنر معماری”، با هدف ایجاد تحرک، فعالیت و انگیزه در بین معماران، طراحان داخلی و همچنین مستندسازی و ثبت آثار شاخص، معرفی معماران فوق به جامعه‌ی هدف (کارفرمایان، سرمایه گذاران) و همچنین تاثیرگذاری، الگوسازی و آشنایی هرچه بیشتر مردم عزیز این خطه از کشور، با معماریِ با کیفیت و اصولی اقدام به برگزاری این رویداد می‌نماید.
1401/6/20
فراخوان دهمین جایزه‌ی ملی طراحی داخلی 1401
دهمین جایزه‌ی ملی طراحی داخلی ایران معاصر رویدادی ملی با هدف شناخت و معرفی آثار الگوساز، تاثیرگذار و جریان‌ساز طراحی داخلی ایران است که با همنوازی دلنشین رنگ، نور، سطح، حجم، مبلمان، ایده و خلاقیت، سمفونی باکیفیتی از فضا را خلق می‌کنند. هنرمعماری به همراه دیگر همراهان این رویداد در نظر دارد تا با شناخت طراحان و آثار برتر و کشف استعدادها بتواند این حوزه را از ترکیب رنگ و مبلمان صرف فراتر برده و آن را به عنوان استفاده‌ی تمام و کمال از پتانسیل فضایی با استفاده از قدرت خلاقیت بشناساند.
1401/6/19
دهمین کنفرانس بین المللی پژوهشهایی نوین در عمران، معماری، مدیریت شهری و محیط زیست
«دهمین کنفرانس بین المللی پژوهشهایی نوین در عمران، معماری، مدیریت شهری و محیط زیست» با مشارکت «دانشگاه جامع علمی کاربردی سازمان همیاری شهرداری ها و مرکز توسعه خلاقیت و نوآوری علوم نوین» و با بهره گیری از همکاری دانشگاه ها، سازمان ها، مراکز و موسسات علمی و تحقیقاتی کشور؛ با هدف آگاهی و دستیابی به جدیدترین دستاوردها و یافته های علمی و پژوهشی در تاریخ 29 دی 1401 برگزار می شود.
1401/6/19
فراخوان رقابت طراحی معماری اقامتگاه Painters` Lake House
مرکز Buildner برگزار کننده رقابت معماری از علاقه‌مندان به معماری دعوت می کند با ارسال پروژه های مربوط به طراحی اقامتگاه هنرمندان نقاش که در ساحل زیبای دریاچه Cernostes لتونی، یکی از سرسبزترین کشورهای اروپا واقع شده است در این رقابت شرکت کنند.
1401/6/15
فراخوان جشنواره‌ی عکس «خانه»
شرکت سرمایه‌گذاری مسکن شمالغرب (سهامی عام) در راستای بازشناسی، معرفی و ادراک دوباره‌ی معنا و مفهومِ «خانه»، تبیین مفاهیم سکونت، ارتقاءِ کیفیت زندگانی، ایجاد حس تعلقِ مکانی و بازگشت به خود و یافتنِ هویتِ خودی (خانگی)، جشنواره‌ی عکس «خانه» را برگزار می‌کند.
1401/6/15
فراخوان پانزدهمین دوره مسابقه بین المللی دانشجویی آیدا
موضوع مسابقه: همگرایی: شروعی دوباره – ما از شما می خواهیم تا ارتباط بین سازه های مصنوع و المان های طبیعی مجاور آن را با نگاهی موشکافانه تر ارزیابی کنید. طراحی شما چگونه می‌تواند ضمن تامین نیازهای جوامع و فراهم کردن بستری برای رشد و شکوفایی طبیعت به ترویج فرآیند های فراگیر احیاء و نو شدن به ویژه در محیط های شهری بپردازد؟
1401/6/15
فراخوان دومین جشنواره فرهنگی هنری فرفره
دومین دوره جشنواره فرهنگی هنری فرفره با محوریت موضوعی «کودکان و نوجوانان و مقابله با مخاطرات و بحران‌ها» با همراهی باشگاه مدیریت ارتباطات یونسکو_ایران برگزار خواهد شد.
1401/6/13
فراخوان طراحی لباس برای طرفداران تیم فوتبال ایران در جام جهانی قطر
کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور به طرفداری از تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی قطر از تمامی ویژندها (برندها)، طراحان، علاقه‌مندان و فعالان حوزه مد و لباس در راستای تأمین پوشش شکیل و مناسب همسو با نیاز جامعه و متأثر از هویت فرهنگی کشورمان دعوت به همکاری کرده تا لباسی درخور جامعه، سنت و فرهنگ ایرانی اسلامی طراحی و در اختیار طرف داران تیم ملی قرار گیرد.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 4503
logo-samandehi