برنامه های گالری آنلاین

1397/1/8
حامی رسانه ای جشنواره مدیریت پسماند
پایگاه اطلاع رسانی گالری آنلاین در پوشش خبری و اطلاع رسانی رویداد جشنواره مدیریت پسماند که به همت کانون هنرهای تجسمی، معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه الزهرا س و سازمان محیط زیست کشور، سازمان زیباسازی شهر تهران، برگزار شد به عنوام حامی رسانه ای ایفای نقش نمود.
1397/1/8
حامی رسانه ای ، راه اندازی سایت و دبیرخانه آنلاین اولین همایش بین المللی مبانی نظری هنرهای تجسمی ایران با رویکرد محیط زیست
پایگاه اطلاع رسانی گالری آنلاین در همایش بین المللی مبانی نظری هنرهای تجسمی ایران با رویکرد محیط زیست، به عنوان حامی رسانه ای رویداد در پوشش خبری برنامه ، گفتگو با هنرمندان، راه اندازی سایت جشنواره، راه اندازی دبیرخانه آنلاین و ثبت گزارش تصویری ایفای نقش نمود.
1397/1/8
حامی اولین اکسپو نقاشی دانشجویی
پایگاه اطلاع رسانی گالری آنلاین در اولین اکسپو نقاشی دانشجویی به عنوان حامی رسانه ای در پوشش خبری ، گفتگو با هنرمندان و ثبت گزارش تصویری ایفای نقش نمود.
1397/1/8
گفتگوی سایت تندیس با گالری آنلاین
مدتی است که با فعالیت یک سایت تجسمی جدید روبرو شده‌ایم. عمده فعالیت این سایت در حیطه اخبار مربوط به نقاشی، معماری، گرافیک، عکاسی و خبرها و اعلان‌های مربوط به فراخوان ها، بورسیه ها، کنکور هنر و … می‌باشد که با فعالیت بسیار در انتشار گسترده مطالب موفق به جلب مخاطبان خود در شبکه های اجتماعی و سایت شده‌اند. به واسطه‌ی اشتراک موضوعی محتوای این سایت گفتگویی با مدیران سایت گالری آنلاین ، فاطمه عبدالله‌زاده و یاشا زمانپور در دیدار با مدیر سایت تندیس در رابطه با نحوه شکل گیری و فعالیت سایت گالری آنلاین انجام شد.
1397/1/8
برگزاری رقابت هنرهای تجسمی "دعای باران"
رسانه هنرهای تجسمی گالری آنلاین با هدف آگاهی سازی در مورد کم آبی و با توجه به اهمیت و نقش برجسته‌ی فضای مجازی در فرهنگ سازی صرفه جویی مصرف آب، از هنرمندان برای شرکت در فراخوان "دعای باران" جهت نمایش و انتشار آنلاین تصاویر آثارشان در این حیطه دعوت نمود.
1397/1/8
انتخاب گالری آنلاین به عنوان رسانه برتر هفته تصویرگری 96
در مراسم اختتامیه هفته تصویرگری ۹۶ روز دوشنبه ۱۵ آبان، گالری آنلاین به عنوان خبرگزاری منتخب شناخته شد؛ مسئولین هفته ی تصویرگری ۹۶ مطالب گالری آنلاین را از نظر تعداد، نوع، جامعیت و استنادهای دقیق، برجسته دانستند و لوح سپاس هفته تصویرگری را به نشانی قدر دانی از کیفیت این همکاری و پوشش خبری رسانه ای به مدیر گالری آنلاین به نمایندگی از تیم همکاران این مجموعه اهدا کردند.
1397/1/8
حامی رسانه ای فراخوان نمایشگاه هنرهای تجسمی جنوا ایتالیا
پایگاه اطلاع رسانی گالری آنلاین در پوشش خبری نمایشگاه زمان صلح ( نقاشی- طراحی-چاپ-فتوآرت-نقاشی دیجیتال) که توسط گالری خط سفید با همکاری گالری ستورا SATURA ART GALLERY در جنوا ایتالیا با هدف ارتباط فرهنگی و هنری وارایه آثار خلاقانه هنرمنذان ایرانی در سطح بین الملل در گالری ستورا از ۹ تا ۲۳ دسامبر برابر با ۱۸ آذر تا ۲ دی ماه برگزار شد، به عنوان حامی رسانه ای این رویداد ایفای نقش نمود.
1397/1/8
حامی رسانه ای پنجمین کارنمای پژوهشی انجمن هنرمندان نقاش ایران در خانه هنرمندان ایران
گالری آنلاین در کارنماهای اعضای انجمن هنرمندان نقاش ایران در سال 96 به عنوان حامی رسانه ای در اطلاع رسانی، پوشش خبری ویژه، گفتگو با هنرمندان و راه اندازی نمایشگاه آنلاین ایفای نقش نمود.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 14
logo-samandehi