برنامه های گالری آنلاین

1398/11/30
حامی رسانه ای مراسم یادبود رامین مهدی نژاد در خانه هنرمندان ایران
مراسم یادبود رامین مهدی نژاد به همت انجمن هنرمندان نقاش ایران ۲۴ بهمن ماه در خانه هنرمندان ایران برگزار شد؛ که گالری آنلاین به عنوان حامی رسانه ای در اطلاع رسانی، پوشش خبری ویژه و گفتگو با هنرمندان ایفای نقش نمود.
1398/11/30
حامی رسانه ای رویداد "چهره معتبر" در خانه هنرمندان ایران
سالن شهناز خانه هنرمندان ایران روز پنجشنبه 17 بهمن ماه 98 میزبان رویدادی تحت عنوان "چهره معتبر" بود که توسط کارگروه پژوهش انجمن هنرمندان نقاش ایران برگزار شد؛ و گالری آنلاین نیز به عنوان حامی رسانه ای در اطلاع رسانی، پوشش خبری ویژه و گفتگو با هنرمندان ایفای نقش نمود.
1398/11/30
حامی رسانه ای نخستین نمایشگاه «گروه هنرهای فلزی سونر» در «صبا»
نخستین نمایشگاه «گروه هنرهای فلزی سونر» با حضور علاقمندان هنرهای سنتی از 25 دی ماه الی 1 بهمن ماه در نگارخانه «لرزاده» موسسه صبا برگزار شد؛ که گالری آنلاین به عنوان حامی رسانه ای در اطلاع رسانی، پوشش خبری ویژه و گفتگو با هنرمندان ایفای نقش نمود.
1398/11/30
حامی رسانه ای کارگاه جامع آموزش «ملیله کاری»
موسسه فرهنگی هنری صبا در ادامه دوره های آموزشی- تخصصی هنرهای سنتی و ملی ایران، اقدام به برگزاری کارگاه جامع آموزش ملیله کاری را برای هنرجویان نمود؛ که گالری آنلاین به عنوان حامی رسانه ای در اطلاع رسانی ایفای نقش نمود.
1398/11/30
حامی رسانه ای کارگاه «مبانی حجم، مجسمه سازی و آموزش ساخت پرتره از مشاهیر»
موسسه فرهنگی هنری صبا در ادامه کارگاههای هنری (تئوری- عملی)، اقدام به برگزاری کارگاه «مبانی حجم، مجسمه سازی و ساخت پرتره مشاهیر» با مدیریت «استادجعفر نجیبی» نمود؛ که گالری آنلاین به عنوان حامی رسانه ای در اطلاع رسانی ایفای نقش نمود.
1398/11/30
حامی رسانه ای کارگاه «آموزش خوشنویسی نستعلیق و شکسته نستعلیق»
موسسه فرهنگی هنری صبا (وابسته به فرهنگستان هنر)، در ادامه برپایی کارگاهها و دوره های آموزشی تخصصی هنرهای ملی، سنتی و اصیل ایرانی، اقدام به برگزاری کارگاه آموزش «خوشنویسی نستعلیق و شکسته نستعلیق» نمود؛ که گالری آنلاین به عنوان حامی رسانه ای در اطلاع رسانی ایفای نقش نمود.
1398/11/30
حامی رسانه ای نمایشگاه خوشنویسی «نقش نیستان» در صبا
نمایشگاه خوشنویسی علی اشرف صندوق آبادی و جمعی از هنرمندان از 28 آذرماه الی 5 دی ماه 98 در نگارخانه خیال شرقی موسسه صبا برگزار شد؛ که گالری آنلاین به عنوان حامی رسانه ای در اطلاع رسانی، پوشش خبری ویژه و گفتگو با هنرمندان ایفای نقش نمود.
1398/11/30
حامی رسانه ای کارگاه «آموزش چرخکاری ۱» در موسسه صبا
موسسه فرهنگی هنری صبا (وابسته به فرهنگستان هنر)، در ادامه برپایی کارگاهها و دوره های آموزشی تخصصی هنرهای ملی، سنتی و اصیل ایرانی، اقدام به برگزاری کارگاه آموزش «چرخکاری ۱» نمود؛ که گالری آنلاین به عنوان حامی رسانه ای در اطلاع رسانی ایفای نقش نمود.
1398/11/30
حامی رسانه ای نخستین نمایشگاه کشوری نقاشی افراد دارای معلولیت در موسسه صبا
معاونت امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور با همکاری موسسه فرهنگی، هنری و پژوهشی صبا نخستین نمایشگاه کشوری نقاشی افراد دارای معلولیت از 10 الی 17 آذرماه برگزار شد؛ که گالری آنلاین به عنوان حامی رسانه ای در اطلاع رسانی، پوشش خبری ویژه و گفتگو با هنرمندان ایفای نقش نمود.
1398/11/30
حامی رسانه ای، راه اندازی سایت و دبیرخانه آنلاین دومین همایش بین المللی مبانی نظری هنرهای تجسمی ایران با رویکرد محیط زیست
پایگاه اطلاع رسانی گالری آنلاین در دومین همایش بین المللی مبانی نظری هنرهای تجسمی ایران با رویکرد محیط زیست، به عنوان حامی رسانه ای رویداد در پوشش خبری برنامه، گفتگو با هنرمندان، راه اندازی سایت جشنواره، راه اندازی دبیرخانه آنلاین و ثبت گزارش تصویری ایفای نقش نمود.
1398/11/30
حامی رسانه ای نمایشگاه آثار "هادی ضیا الدینی" در موسسه صبا
نمایشگاهی از آثار طراحی، نقاشی و مجسمه های "هادی ضیا الدینی" با همکاری حوزه هنری استان کردستان از ۹ آبان ماه تا 19 آذرماه در موسسه صبا برگزار شد؛ که گالری آنلاین به عنوان حامی رسانه ای در اطلاع رسانی، پوشش خبری ویژه و گفتگو با هنرمندان ایفای نقش نمود.
1398/11/30
حامی رسانه ای نمایشگاه «سماع شکسته» در موسسه صبا
دومین نمایشگاه بزرگ آثار استادان و هنرمندان خط شکسته معاصر ایران هم‌زمان با گرامیداشت هفته خوشنویسی از 18 مهرماه الی 2 آبان ماه در موسسه صبا برگزار شد؛ که گالری آنلاین به عنوان حامی رسانه ای در اطلاع رسانی، پوشش خبری ویژه و گفتگو با هنرمندان ایفای نقش نمود.
1398/11/30
حامی رسانه ای «جشنواره نقاشان نوگرای البرز» در صبا
"جشنواره نقاشان نوگرای البرز"؛ بزرگ‌ترین گردهمایی نقاشان البرز با مشارکت برجسته‌ترین چهره‌های پیش‌کسوت نقاشی معاصر در کنار هنرمندان جوان از 9 الی 16 مهرماه در موسسه صبا برگزار شد؛ که گالری آنلاین به عنوان حامی رسانه ای در اطلاع رسانی، پوشش خبری ویژه و گفتگو با هنرمندان ایفای نقش نمود.
1398/11/30
حامی رسانه ای نمایشگاه «مهرواره هنرهای تجسمی» در موسسه صبا
«مهرواره هنرهای تجسمی» با صدها اثر از کودکان و نوجوانان هنرمند ایرانی در چهار رشته نقاشی، خوشنویسی، سفالگری و عکاسی، از 9 الی 14 شهریورماه 1398 در نگارخانه آیینه موسسه صبا برگزار شد؛ که گالری آنلاین به عنوان حامی رسانه ای در اطلاع رسانی، پوشش خبری ویژه و گفتگو با هنرمندان ایفای نقش نمود.
1398/11/29
حامی رسانه ای سومین کارگاه هنرهای سنتی در رواق هنر موسسه صبا
سومین کارگاه هنرهای سنتی در رواق هنر که سومین تجربه در همگرایی و تعامل هنرمندان سنتی ایران به شمار می رفت طی چهار روز از ۴ تا ۷ شهریورماه 98 در رواق هنر موسسه صبا برگزار شد؛ که گالری آنلاین به عنوان حامی رسانه ای در اطلاع رسانی، پوشش خبری ویژه و گفتگو با هنرمندان ایفای نقش نمود.
1398/11/29
حامی رسانه ای «سی و هفتمین جشنواره فرهنگی هنری دانش‌آموزان» در موسسه صبا
«سی و هفتمین جشنواره فرهنگی هنری دانش‌آموزان» به همت معاونت فرهنگی هنری اداره کل شهرستان‌های استان تهران (وزارت آموزش و پرورش) از 23 الی 31 مردادماه 98 در موسسه فرهنگی هنری صبا، وابسته به فرهنگستان هنر برگزار شد؛ که گالری آنلاین به عنوان حامی رسانه ای در اطلاع رسانی، پوشش خبری ویژه و گفتگو با هنرمندان ایفای نقش نمود.
1398/11/29
حامی رسانه ای نخستین جشنواره هنری" قلم" در صبا
نخستین جشنواره هنری قلم با هدف شناخت استعدادها و خلاقیتهای نسل جوان سراسر کشور، همزمان با روز قلم از 3 الی 9 تیرماه 98 در موسسه فرهنگی هنری صبا برگزار شد؛ که گالری آنلاین به عنوان حامی رسانه ای در اطلاع رسانی، پوشش خبری ویژه و گفتگو با هنرمندان ایفای نقش نمود.
1398/11/29
حامی رسانه ای نخستین جشنواره ملی نقاشی اَرتَنگ
نخستین جشنواره ملی نقاشی اَرتَنگ که شامل دو بخش نمایشگاهی و پژوهشی بود، به همت انجمن علمی نقاشی دانشگاه علم و فرهنگ از 1 الی 6 تیرماه ۱۳۹۸ در موسسه فرهنگی هنری صبا برگزار شد؛ که گالری آنلاین به عنوان حامی رسانه ای در اطلاع رسانی، پوشش خبری ویژه و گفتگو با هنرمندان ایفای نقش نمود.
1398/11/29
حامی رشانه ای برنامه "تجربه قلم زنی در رواق هنر " در موسسه صبا
موسسه فرهنگی هنری صبا با هدف گرامی داشت هفته صنایع دستی، کارگاه «قلمزنی و دواتگری» را از ۲۰ خردادماه 98 به مدت ۳ روز در رواق فرهنگستان هنر برگزار نمود؛ که گالری آنلاین به عنوان حامی رسانه ای در اطلاع رسانی، پوشش خبری ویژه و گفتگو با هنرمندان ایفای نقش نمود.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 48
logo-samandehi