فراخوان داخلی

1402/8/2
فراخوان شانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر
اداره‌ کل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری مؤسسه‌ توسعه هنرهای تجسمی معاصر، موزه هنرهای معاصر تهران، انجمن آثار و مفاخر فرهنگی، فرهنگستان هنر جمهوری اسلامی، نگارخانه‌داران و فعالان صنایع خلاق فرهنگی، انجمن‌های تخصصی هنرهای تجسمی، دانشکده‌های معتبر هنر، شهرداری تهران، سازمان زیباسازی شهر تهران، مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری انقلاب اسلامی و ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌ها و با حضور جامعه‌ی حرفه‌ای هنرمندان، دانشگاهیان، پژوهشگران، مراكز و مؤسسات هنری، "شانزدهمین جشنواره‌ هنرهای تجسمی فجر" را برگزار می‌کند.
1402/9/5
فراخوان سومین رویداد "قاب های تهران"
سومین رویداد "قاب های تهران" برگزار خواهد شد تا با همراهی خالقان هنر، شهر را برای استقبال از فصل نو مهیا سازد. از این رو سازمان زیباسازی شهر تهران از شهروندان هنرمند در تمامی زمینه های هنر شهری دعوت می کند برای برپایی رویدادی شایسته در پایتخت، این سازمان را همراهی کنند.
1402/9/5
فراخوان جایزه مبلمان 2023
از دیرباز و از دوران پیش از شکل‌گیری تمدن، طراحی - نه به سیاق امروزی آن - وجود داشته است؛ انسان از زمانی که پا به عرصه‌ی حیات گذاشته، همواره تلاش کرده است تا چالش‌ها و مسئله‌های خود را از طریق طراحی حل کند اما با این حال، جهانِ دیزاین و طراحی با ترجمانِ فهم‌پذیرتر و کاربردی‌تر امروزی همچنان موضوعی جدید است که ظرفیت‌های بالقوه‌ی بسیاری برای رشد و توسعه‌ی آن وجود دارد؛ این موضوع در کشور ما نمود پُررنگ‌تری دارد زیرا که امروز پس از چندین دهه سکون و با گذر از وقفه‌ای طولانی، دیزاین در جامعه واجد ارزش و اهمیت شده است.
1402/9/1
فراخوان کشوری ارسال آثار روز دانشجو
از تمامی طراحان گرافیک و هنرمندان سراسر کشور دعوت می شود جهت همکاری با مدیریت تبلیغات فرهنگی سازمان زیباسازی شهر تهران آثارخود را با موضوع روز دانشجو ارسال کنند.
1402/8/30
فراخوان مسابقه ملی طراحی میدان شهدای خلبان
شهرداری تاکستان در نظر دارد در راستای ساماندهی ورودی های مهم شهر، جذب گردشگر، توسعه اقتصاد شهری، بهبود سیمای بصری و هویت بخشی فضاهای شهری براساس آیین نامه ی جامع برگزاری مسابقات معماری و شهرسازی (مصوب سال ١٣٨١ شورای عالی انقلاب فرهنگی) و با هدف جمع آوری ایده های اصیل معماری ایرانی-اسلامی و تفکرات خلاقانه جدید و ایجاد آثار فرهنگی و هنری ارزنده و ماندگار، از طریق ایجاد رقابت سالم نسبت به برگزاری جشنواره ای جامع و کشوری اقدام نماید.
1402/8/29
فراخوان نهمین سالانه هنرهای شهری تهران "بهارستان 1403" (دیوارنگاری)
تهران با دستان پر مهر هنرمندان به استقبال بهار می رود. آنچنان که در آستانه فصل نو، ایثار طبیعت برای زندگی دوباره بر دلهای بهاری بنشیند تا شهرنشینان بر چهره این شهر کم رنگ، رنگی از هنر ببینند و طرحی از فرهنگ. شهر بهارستانی شود تا دلی به استقبال بهار، شاد گردد. به بهانه بهارستان دل های شهرنشینان یگانه شود به مهرورزی و تهران زیبا به رنگ هنرمندانه رخ بگیرد.
1402/7/13
فراخوان پنجمین رقابت دوسالانه‌ی بین‌المللی بسته‌ها ۱۴۰۲
“دوسالانه بسته‌ها” تنها رویداد مستقل بین‌المللی دیزاین بسته‌بندی در ایران است. بسته‌ها فرصتی را فراهم می‌کند تا شما با شرکت کردن در یک جریان هیجان‌انگیز رقابتی، آثار خلاق و نوآورانه خودتان را توسط جمعی از معروفترین و بهترین داوران بین‌المللی محک بزنید و این شانس را داشته باشید تا به نمایشگاه دوسالانه راه بیابید و ابتکارات الهام‌بخشتان را به مخاطبان وسیع‌تری نشان دهید و مشتری‌های بیشتری به‌دست بیاورید.
1402/8/17
مسابقه طراحی معماری کاور پل های عابر شهر تهران
گروه صنعتی بهران مفتخر است اعلام کند مسابقه طراحی کاور پل های عابر شهر تهران را برگزار می کند که توسط برترین اساتید زیباسازی شهری تهران و معماران مطرح کشوری داوری خواهد شد، همچنین برای نفرات اول تا سوم هدایای ارزشمندی در نظر گرفته شده است.
1402/8/14
فراخوان جایزه «باب‌‌الرضا»
جایزه «باب‌‌الرضا»، پاسداشت مردمی خدمت به زائرین امام رضا (علیه‌السلام) به میزبانی محله قلعه خیابان به عنوان مسیر ورود حضرت از مرو به مشهد مقدس می‌باشد.
1402/7/12
فراخوان جشنواره نور تهران زیبا
با توجه به وظایف و سیاست های سازمان زیباسازی در حوزه ارتقای کیفی سیما و منظر شبانه، نشاط و شادابی،افزایش مشارکت شهروندی در پروژه های شهری، افزایش حس تعلق شهروندان به شهر و ... این سازمان در نظر دارد نسبت به برگزاری جشن نور تهران زیبا در زمستان سال جاری و در دریاچه شهدای خلیج فارس (چیتگر) اقدام نماید
1402/8/2
فراخوان مسابقه معماری «هشت بهشت»
فراخوان مسابقه معماری «هشت بهشت» ویژه طراحی مدارس منتشر شد. این فراخوان طرح‌های پیشنهادی اساتید و دانشجویان، و معماران را جهت ساخت مدارس را به رقابت می‌خواند.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 1792
logo-samandehi