فراخوان خارجی

1402/3/3
فراخوان طراحی ظروف شیشه ای آینده
آرنولفو دی کامبیو یک مسابقه بین المللی به نام "لیوان آینده" راه اندازی کرده است - مسابقه ای با هدف طراحی و ساخت لیوانی که به بهترین شکل نمایانگر چشم انداز فردا باشد.
1402/2/31
فراخوان رقابت صندلی معمار
مسابقه صندلی معمار؛ فرصتی هیجان‌انگیز برای معماران و طراحان است، تا با طراحی یک مبلمان خاص، تطبیق پذیری و خلاقیت خود را به نمایش بگذارند.
1402/2/30
فراخوان رقابت عکس پاسپارتو
رقابت پاسپارتو با اهدای جوایز نقدی هزار یورویی، برپایی نمایشگاه در رم، انتشار در کاتالوگ سالانه و موارد دیگر از عکاسان حمایت می‌کند.
1402/2/25
فراخوان رقابت هنرتجسمی FIIN
سه مسابقه طراحی و نقاشی، عکاسی و فیلم کوتاه به عنوان بخشی از جشنواره فیلم های کوتاه تنوع زیستی در Vila Real, Portugal برگزار میشود.
1402/2/25
فراخوان رقابت معماری برج سبز هنگ کنگ
این مسابقه معماری منحصراً برای دانشجویان معماری و معماران جوان است و به دنبال طراحی یک آسمان‌خراش مسکونی پیشگام و خودکفا است که از ایده کشاورزی عمودی استفاده می‌کند و چالش‌هایی را که امروزه هنگ‌کنگ با آن مواجه است، برطرف می‌کند.
1402/2/23
فراخوان مسابقه تصویرگری فرفره‌ طلایی چین
مسابقه تصویرگری فرفره‌ طلایی چین، رویدادی ویژه در نمایشگاه بین المللی کتاب شانگهای است که توسط انجمن روزنامه‌نگاران شانگهای و ناشران حمایت می‌شود. این مسابقه از زمان تاسیس در سال ۲۰۱۵، فرصتی برای تصویرگران جوان فراهم کرده تا استعداد خود را به نمایش بگذارند و سعی داشته تا پلی باشد بین تصویرگران و ناشران سرتاسر جهان. در عین حال که در سطح داخلی خون جدیدی در رگ‌‌های نشر کتاب‌‌های چین دمیده است.
1402/2/17
فراخوان رقابت معماری خانه مجازی
مسابقه خانه مجازی دومین مسابقه از سری مسابقات معماری مجازی است که بر ایجاد فضای مجازی تمرکز دارد. از معماران و طراحان خواسته شده است که مفهوم خانه مجازی را ایجاد کنند.
1402/2/10
فراخوان رقابت طراحی مرکز هنرهای عروسکی
این مسابقه برای طراحانی از سراسر جهان آزاد است که علاقه‌مند به هنر و تئاتر معاصر هستند و می‌خواهند در طراحی ساختمانی غیرمتعارف و خارج از جعبه مشارکت کنند تا خانه جادوی تئاتر باشد.
1402/2/10
فراخوان جایزه هنر برای تغییر 2023
نمایش آثار در Saatchi لندن و ده هزار پوند جوایز نقدی در دومین مسابقه سالانه Art for Change Prize توسط گالری Saatchi لندن و گروه M&C Saatchi در نظر گرفته شده است.
1402/2/9
فراخوان طراحی LOOP 2023
فراخوان LOOP Design در زمینه های معماری، دکوراسیون داخلی، طراحی منظره، محصول، عکاسی معماری، ویدیوی معماری، طراحی مفهومی، هنر و سفر برگزار میشود.
1402/2/7
فراخوان جوایز LIV Hospitality Design
رقابت LIV Hospitality Design Awards 2023 از جامعه طراحی و معماری جهانی دعوت می کند تا درخشش و خلاقیت خود را در زمینه طراحی مهمان نوازی به نمایش بگذارند.
1402/1/29
فراخوان طراحی گرافیک IGPDecaux
هدف این رقابت بهبود محتویات فضاهای تبلیغاتی IGPDecaux با استفاده از آثار هنری و گرافیک هایی که منعکس کننده ماموریت این شرکت ایتالیایی هستند، است.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 2204
logo-samandehi