گالری‌های خارجی

1402/6/28
معرفی آثار برگزیده مسابقه جهانی عکس نجوم
مسابقه جهانی عکس نجوم یکی از رویدادهای سالانه‌ای است که زیر نظر رصدخانه سلطنتی لندن با نظارت ناسا برگزار می‌شود. این رویداد به عکس‌هایی اختصاص دارد که پدیده‌های کهکشانی را ثبت می‌کنند.
1402/6/15
مناظر مقوایی به سبک گوتیک
این کاخ وسیع به سبک گوتیک که به‌عنوان بزرگ‌ترین در نوع خود در سطح جهان تحسین می‌شود، به‌عنوان پس‌زمینه‌ای برای یک چیدمان دلربا با مقوای متشکل از سه مجسمه یادگاری عمل می‌کند.
1402/6/14
خودنگارگری: از رنسانس تا مدرنیته
در طول تاریخ هنر، خودنگارگری همواره یکی از موضوعات محبوب هنرمندان بوده است. در برخی از موارد،‌ خودنگاره‌ها تنها تصاویر به جای مانده از چیره‌دست‌ترین نقاشان جهان است.
1402/6/12
بازسازی جریان ماگما با استفاده از شیشه سیاه شکسته
این اثر هنری عجیب که ظاهراً در زمین ذوب می‌شود و شیشه‌های شکسته سیاه می‌ریزد، رویکرد مجسمه‌سازی Debombourg را برای بررسی روابط انسانی بین مردم با اشیایی که زندگی روزمره آنها را شکل می‌دهند، منعکس می‌کند.
1402/5/26
تصور شهر از نگاه Mavet
هنرمندی برجسته در زمینه هنر دیجیتال معاصر Mavet، دنیایی فریبنده از افسون شهری را از طریق آثار هنری خلاقانه خود ارائه می دهد.
1402/5/25
من فردا چه کسی هستم؟
در آخرین پروژه چیهارو شیوتا با عنوان "من فردا چه کسی هستم؟"، سالن اجتماعات سابق در Kunstraum Dornbirn، اتریش، به شبکه ای از نخ های قرمز شبیه یک هزارتو تبدیل شده است.
1402/5/24
دعوت طبیعت رادیکال از مخاطب
هنرمند از طریق مجسمه‌های خود به روابط انسانی بین افراد و اشیا می‌پردازد. در «طبیعت رادیکال»، این فلسفه هنری در نحوه طراحی وسایل نقلیه گرانیتی به گونه‌ای که مردم بتوانند با آن‌ها تعامل داشته باشند، مشهود است.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 1468
logo-samandehi