گالری‌های خارجی

1401/12/7
نگاهی به زندگی و آثار «آلبرتو جاکومتی»
«جاکومتی»‌ نامی آشنا برای علاقه‌مندان به هنرهای تجسمی است. مجسمه‌های او در حراجی‌ها اغلب به قیمت‌های چشمگیر فروخته می‌شوند و هنوز هم طرفدارانی دارند که حاضرند برای خرید آن‌ها میلیون‌ها دلار پرداخت کنند.
1401/12/7
لباس های چرخان در هفته مد پاریس
خانه مد هلندی Viktor & Rolf برای جدیدترین مجموعه خود در هفته مد پاریس، لباس‌های مجلسی توری «سورئال» را ارائه کرد که دارای شبح‌های برجسته و وارونه است.
1401/11/26
زلزله ویرانگر ترکیه و سوریه از نگاه عکاسان
تاکنون عکس‌ها و فیلم‌های متعددی از ویرانی‌های زلزله ترکیه و سوریه در شبکه‌های مجازی و رسانه‌های خبری منتشر شده که هر کدام از آن‌ها فقط گوشه‌ای از رنج و درد انسانی را به تصویر می‌کشند.
1401/11/9
تماشای طبیعت از نگاه «ون‌گوگ»‌
ارتباط «وینسنت ون‌گوگ» با طبیعت پیچیده و هم بیانگر زندگی و هم هنر او بود. این هنرمند هلندی از شلوغی شهر متنفر بود و در حومه شهر به دنبال آرامش و منبع الهام می‌گشت. ما می‌توانیم به کمک مناظر و نقاشی‌های الهام‌گرفته از طبیعت، نگاهی اجمالی به حالات و شخصیت کلی او بیندازیم.
1401/10/12
نگاهی به گران ترین نقاشی‌های ۲۰۲۲
بازار هنر در سال ۲۰۲۲ با وجود مجموعه هنری ارزشمند متعلق به بنیان‌گذار فقید «مایکروسافت» شاهد رکوردشکنی آثار هنری هنرمندان نامداری از جمله «ون‌گوگ»‌ و «سزان»‌ بود.
1401/10/11
نگاهی به تابلوهای نقاشی با موضوع کریسمس و زمستان
اکنون به آغاز سال نوی میلادی رسیده ایم؛ «کریسمس» همواره طی دوران‌ مختلف مورد توجه هنرمندان واقع شده است، از هنرمندان موسیقی گرفته تا نقاشان و فیلم‌سازان. از طرفی به دلیل اینکه آغاز سال‌ نوی میلادی با تولد حضرت مسیح و همچنین شروع فصل زمستان گره خورده است، نقاشان زیادی در تاریخ به خصوص آنها که بیشتر مذهبی بودند، به خلق لحظه تولد مسیح از نگاه خود پرداخته‌اند.
1401/10/11
نگاهی به پوسترها و طرح های گرافیکی از «پله»
ادسون آرانتس دو ناسیمنتو که در دنیای فوتبال به «پله» شهرت دارد، از معروف‌ترین چهره‌های ورزشی قرن بیستم بود که در روزهای اخیر در سن ۸۲ سالگی از دنیا رفت. او از معدود بازیکنانی است که تجربه‌ی حضور در فیلم‌ و سریال های متعددی را هم در کارنامه خود دارد: از فیلم «فرار به سوی پیروزی» گرفته تا سریالی به نام «غریبه ها».
1401/9/29
این شمن ها وجود ندارند، اما یک معمار هنوز پرتره های آنها را می گیرد
این شمن‌ها در زندگی واقعی وجود ندارند، اما از طریق هوش مصنوعی و Midjourney، یک سازنده متن به تصویر، معمار و عکاس، دیمیتر کارانیکولوف، آنها را به‌عنوان پرتره‌های واقع‌گرایانه برای مجموعه‌اش «شمن‌های خیالی» زنده کرده است.
1401/9/14
مروری بر سلف پرتره هایی که قرن‌ها قبل خلق شد
با اینکه آینه‌ها مدت‌ها پیش ساخته می‌شدند، اما در دوران رنسانس بود که آینه‌های ارزان‌تر و باکیفیت‌تر وارد بازار شدند و این یکی از بهانه‌هایی بود که هنرمندان را به خلق خودنگاره تشویق کرد.
1401/9/12
تبدیل خانه به تاسیسات نوری غول پیکر
هنرمند برجسته معاصر استرالیایی، ایان استرنج، مأمور ایجاد «PENUMBRA»، مجموعه‌ای از اینستالیشن‌ها و عکس‌های جدید نور برای دوسالانه FotoFocus 2022 در سینسیناتی، ایالات متحده شده است.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 1356
logo-samandehi