گالری‌های خارجی

1402/9/15
پلاستیک به مثابه متریال طراحی
چیدمان نمادین مدولار اثر Roberto Cordone، در بزرگداشت پنجاهمین سالگرد طلایی خود در Stoff-Pavillon Moeller واقع درکلن کانو ن توجه عموم قرار میگیرد.
1402/9/13
با برندگان جایزه طراحی معماری 2023 آشنا شوید
نقاشی های برنده به همراه آثار انتخاب شده در جشنواره جهانی معماری در سنگاپور از 29 نوامبر تا 1 دسامبر 2023 و در موزه سر جان سوان در لندن از 31 ژانویه تا 3 مارس 2024 نمایش داده می شوند.
1402/9/12
اعتراف به نصب وارونه اثر هنری
نصب یک نقاشی به روش اشتباه، حداقل در برخی موارد یک اشتباه ناگریز است که حتی برخی از مشهورترین آثار هنرمندان نامدار تاریخ نیز به آن دچار شده‌اند.
1402/9/11
تجاوز هوش مصنوعی به عکاسی
با توجه به تغییر و تحولات صورت گرفته در بستر دیجیتال و فناوری‌هایی از این دست است که پدیده‌ای با عنوان «هوش مصنوعی» ابداع شده و عمومیت یافته است. بر اساس عملکرد این بستر ربات‌گونه و غیرانسانی اما هوشمند برخی هنرها در خطر آسیب قرار دارند که در میان آنها عکاسی دچار چالش‌های بیشتر است.
1402/8/20
جستجوی امید در همزیستی با طبیعت
آثار Choi زنگ خطر اضطراری اکوسیستم را به صدا در می آورند و در عین حال شاعرانه هستند، زیرا او امید را از طریق ایده آل همزیستی با طبیعت در پتانسیل زندگی جستجو می کند.
1402/8/15
هنر، زبانی برای انتقال احساسات و درک بهتر از جهان
هنرمندان صرفا برای بیان احساسات از هنر خود استفاده نمی‌کنند بلکه برای انتقال ایده، به تصویر کشیدن تاریخ، تجسم ارزش‌های اجتماعی و اظهارنظر درباره رویدادهای اجتماعی و سیاسی نیز از هنر بهره می‌گیرند؛ اما یکی از کاربردهای مهم هنر بیان احساسات است.
1402/8/14
بازآفرینی مناظر امروزی با الهام از ون گوگ
هنرمند Cizza Bernal با الهام از منظره شهری پر جنب و جوش، تصمیم گرفته است تا با دوربین خود از نقاط دیدنی پایتخت مکزیک عکس بگیرد. سپس، او با دادن آسمانی چرخشی که شب پرستاره ون گوگ را تداعی می‌کند، آن عکس‌ها را به صورت دیجیتالی ترکیب می‌کند.
1402/8/8
نفی ادراک واقعیت توسط آنیش کاپور
در دنیایی که واقعیت به طور فزاینده‌ای گریزان و قابل دستکاری به نظر می‌رسد، آنیش کاپور ما را به جست‌وجوی حقیقت فراتر از ظواهر به چالش می‌کشد و از ما دعوت می‌کند تا قلمرو نادرست و غیر واقعی را کشف کنیم.
1402/8/7
چیدمانی به مثابه پشت صحنه آشپزخانه
هری نوریف از استودیو Crosby و استودیو WE ARE ONA با ارائه سینک‌های مملو از آب و پر کردن مخزن پایین با ظروف شناور و شسته نشده، به وضعیت پشت صحنه آشپزخانه ها پرداخته اند.
1402/8/2
اجسام روزمره در قالب ظروف چینی
ظروف چینی معمولاً با اشیاء ظریف و آراسته مربوط به دوران سنتی‌تر مرتبط است، اما در دستان براک دیبور، ابزاری است برای حفظ حافظه.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 1501
logo-samandehi