فراخوان بورسیه رزیدنسی هنرمندان در هلند

کارگاه و محل اقامت رایگان و 400 یورو کمک هزینه برگزاری نمایشگاه پایان دوره سه ماه اقامت در هلند فرصتی است که برنامه رزیدنسی Artist Residencies Enschede به صورت سالانه ارائه میدهد.

به گزارش گالری آنلاین، این برنامه رزیدنسی در شهر Enschede واقع در شرق هلند برگزار میشود. دانشگاه هنر ArtEZ / AKI در این شهر واقع شده است.

پس از انتخاب هیئت داوران این رویداد، ۸ هنرمند در دوره های جداگانه دو نفره به مدت ۳ ماه در این برنامه حضور پیدا می‌کنند. در ساختمان فضای نمایشگاهی وجود دارد که هرماه گشایش می یابد و گفتگو میان هنرمندان و مردم در آن اتفاق می افتد و در پایان دوره رزیدنسی هنرمند میتواند آثارش را در این گالری به نمایش بگذارد.

دوره ۱: ژانویه - مارس.

دوره ۲: آوریل-ژوئن.

دوره ۳: جولای-سپتامبر.

دوره ۴: اکتبر-دسامبر.

اتاق های خصوصی و کارگاه در طول برنامه در اختیار هنرمندان خواهد بود. همچنین هنرمندان به امکانات دانشگاه هنر دسترسی خواهند داشت.

این مرکز هر سال در ماه ژوئن یک جلسه انتخابی را برای سال بعد انجام می دهد. هنرمندان منتخب امکان استفاده از اتاق خصوصی، کارگاه، امکانات دانشگاه هنر، کتابخانه، اینترنت و گالری را به صورت رایگان خواهند داشت و ۴۰۰ یورو از طرف مرکز برگزار کننده دریافت خواهند کرد.

هزینه سفر و مواد غذایی به عهده هنرمند خواهد بود.

جهت ارسال درخواست فرم آنلاین درخواست را تکمیل نمایید و آدرس وب سایت شخصی هنرمند، رزومه، استیتمنت و تصویر چند نمونه از آثار هنرمند را ارسال نمایید.


گالری آنلاین در راستای حمایت و همراهی بیشتر هنرمندان جهت حضور و شرکت در برنامه های بین المللی، در انجام مشاوره، ثبت نام و طراحی وب سایت شخصی برای شرکت در رزیدنسی و فراخوان ها در خدمت هنرمندان و فرهیختگان گرامی خواهد بود. (ارائه مشاوره برای اعضای سایت گالری آنلاین رایگان خواهد بود و دریافت خدمات دیگر نیز برای اعضا با ده درصد تخفیف انجام خواهد شد.)

علاقه مندان درخواست خود جهت دریافت مشاوره را به همراه اطلاعات تماس به آدرس ایمیل onlineartgallery.ir@gmail.com ارسال نمایند.


علاقه مندان توجه داشته باشند که برنامه سال 2021 این رویداد تکمیل شده و برای شرکت در دوره سال 2022 میتوانید از ژوئن 2021 درخواست خود را ارسال نمایید.

آغاز زمان ارسال درخواست: ۱ ژوئن 2021 (11 خرداد 1400)

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

logo-samandehi