اخبار

1394/2/3
هدف نمایشگاه‌گردان ما در ونیز باید مشخص شود
احمد نادعلیان که سال 2003 میلادی در دوسالانه ونیز شرکت کرد، درباره‌ی نحوه‌ی برگزاری آن توضیح داد: این دوسالانه قسمت‌های مختلفی دارد و ایتالیا به‌عنوان میزبان آن غرفه‌ای بزرگ در اختیار دارد که از هنرمندان ایتالیایی و دیگر کشورها برای حضور در آن دعوت و کارهای آن‌ها را ارائه می‌کند.
1394/2/3
وول و آنیش کاپور در دوحه میلیون دلارى شدند/ رکوردهاى پنجم و ششم فروش ساتبیز دوحه براى هنر ایران
ساتبیز دوحه‌‌ همان طور که پیش بینى مى شد با فروش هاى بالاى هنرمندان آمریکایى و اروپایى به پایان رسید اما سهم هنر ایران از این آوردگاه سخت قابل توجه بود؛ فروش پنج اثر از هشت اثر حاضر و کسب رکوردهاى پنجم ششم موید این نکته است.
1394/2/3
ساعت ١٥ امروز برگزیدگان ˝زمین سبز˝ معرفى مى شوند/ حضور دو وزیر در موزه هنرهاى معاصر تهران
موزه هنرهای معاصر تهران، ساعت ٣ بعد از ظهر امروز، پنج شنبه سوم اردیبهشت ماه میزبان دو وزیر صنعت، معدن و تجارت و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خواهد شد که نمایشگاه پوستر ˝زمین سبز˝ را افتتاح خواهند کرد.
1394/2/1
پوستر بهزاد شیشه‌گران به مناسبت سالروز گرامیداشت سعدی / پوسترهای بدون سفارش ۹۳ در یک نگاه
بهزاد شیشه‌گران پوستری به مناسبت سالروز گرامیداشت سعدی طراحی کرده و در اختیار هنرآنلاین قرار داده است. ضمنا همینجا می‌توانید پوسترهای بدون سفارش او را که در سال ۹۳ طراحی شده یکجا ببینید.
1394/2/1
همه رکوردهاى بونامز لندن از آن هنر ایران شد/ از رکورد حسین زنده رودى تا فروش ١۶ اثر ایرانى
بونامز لندن با کامیابى هنر ایران به پایان رسید: کسب رکوردهاى اول، دوم و سوم توسط زنده رودى، سهراب سپهرى، مشیرى و فروش نقاشى خط هایى مانند شیرازى، صادق‌زاده و حنفى سه برابر قیمت اولیه، از دستاوردهاى هنر ایران از حراج خانه بونامز در خیابان نیوباند، شماره ١٠١ لندن بود.
1394/1/26
برای اولین بار در موزه هنرهای زیبای بوستون ، زیبا ترین طراحی های جهان" و طراحی تازه کشف شده از چهره خود لئوناردو داوینچی
برای اولین بار در موزه هنرهای زیبای بوستون ، زیبا ترین طراحی های جهان" و طراحی تازه کشف شده از چهره خود لئوناردو داوینچی از15 آوریل - 14 ژوئن، 2015 نمایش داده خواهد شد.
1394/1/26
نمایشگاه آثار برگزیده شید پنجم آغاز به کار کرد/ هوشمندزاده: عکاسی مستند اجتماعی در حال رشد است
پیمان هوشمندزاده داور پنجمین دوره از عکاسی مستند اجتماعی شید گفت: با وجود آنکه در عکاسی ما نوعی رخوت وجود دارد اما شید عکاسان را وادار به کار کرده است و عکاسی مستند اجتماعی به واسطه آن در مسیر رشد قرار دارد.
logo-samandehi