مجسمه 150 فوتی در مقابل معبد اندونزی دراز کشید

هنرمند آمریکایی KAWS یکی از شخصیت‌های نمادین خود را به عنوان بخشی از سفر KAWS:HOLIDAY در فضایی منظره‌ای دیگر نصب کرده است.


به گزارش گالری آنلاین، مجسمه های بزرگی از شخصیت های او قبلاً به شهرهایی مانند هنگ کنگ، ملبورن، سنگاپور و بریستول سفر کرده اند. اما اکنون، KAWS با نصب خود در معبد Prambanan اندونزی، یک سایت میراث جهانی یونسکو را فتح کرده است. این معبد هندو متعلق به قرن نهم درست خارج از Yogyakarta قرار دارد و محیطی چشم‌نواز برای ACCOMPLICE فراهم می‌کند که KAWS اولین بار در سال 2002 به عنوان یک فیگور وینیل معرفی شد. خرگوش صورتی 150 فوتی در میان چمن‌ها پیش روی معبدی که به‌خاطر حکاکی‌های پیچیده‌اش معروف است، دراز کشیده است. این بزرگترین مجسمه هنرمند ساکن بروکلین تا به امروز است و توسط همکار قدیمی AllRightsReserved سازماندهی شده است.

این هنرمند گفته‌است: "من مفتخرم که مجسمه ام را در اندونزی به نمایش بگذارم، جایی که مردم می توانند از آن لذت ببرند و بخشی از چشم انداز فرهنگی پر جنب و جوش کشور شوند. هنر این قدرت را دارد که مردم را دور هم جمع کند و پیوندهای معنادار را القا کند، و من از فرصتی که از طریق کارم به آن کمک می کنم سپاسگزارم."

ا ACCOMPLICE از 19 اوت تا 31 آگوست در محل بود و جمعیتی جدید را برای این مکان تاریخی ترسیم کرد.


logo-samandehi