نگارخانه لاله میزبان پیشگامان هنر نوگرای ایران

«دومین نمایشگاه پیشگامان هنر نوگرای ایران» در نگارخانه لاله برگزار می شود.


مدرنیسم در هنر ایران را، پرونده‌ای به بایگانی سپرده شده می‌دانندتا مختومه. عده ای معتقد اند اساساً گفت و گو و مجادله جدی در خصوص هنر نوگرای ایرانکه دست‌کم از اوایل قرن حاضر آغاز شده، صورت نگرفته و زوایای پنهان بسیارش، هنوزکه هنوز است کنکاش نشده، این مهم ما را برآن داشت تا با برگزاری سلسه نمایشگاه هایپیشگامان هنر نوگرای ایران به پویایی بیشتر و با نگاه ویژه به رونق بخشی اقتصادهنر، ضمن ارائه آثار ارزشمند هنرمندان شاخص، آثار آنها را در معرض دید عموم قرار دهیم.این نمایشگاه که با کیوریتوری محمد علی سعیدی شکل گرفته است؛ در نظر دارد علاوه برفروش آثار، سلسله جلسات پیرامون نقد و بررسی هنر نوگرای ایران، با حضور استادان بهنام، برگزار کند. در این نمایشگاه 18 هنرمند با 38 اثر حضور دارند.

هنرمندان: توکل اسماعیلی(مش اسماعیل)، ناصر اویسی، تاها بهبهانی، ژازه تباتبایی، محمودجوادی پور، جواد حمیدی، کامبیز درمبخش، پرویز شاپور، جلال شباهنگی، علی اکبر صادقی،بهجت صدر، فتح الله قوللر آقاسی، منصور قندریز، حسین محجوبی، اردشیر محصص، ایراندختمحصص، مرتضی ممیز و منوچهر نیازی می باشد.

آیین گشایش نمایشگاه روز جمعه 10 شهریور ۱۴۰2 از ساعت ۱۶ تا ۱۹با حضور هنرمندان و دوستداران هنر در نگارخانه لاله برگزار می‌شود و نمایشگاه همه روزه از 11 شهریور ماه تا 5 مهرماه 1402 شنبه تا چهارشنبه ها ساعت 10 تا 18، پنج شنبه ها 10 تا 13 به غیر از ایام تعطیل دایرخواهد بود.

علاقه‌مندان می‌توانند برای بازدید و خرید آثار به نگارخانه لاله، واقع در خیابان دکتر فاطمی،ضلع شمالی بوستان لاله، روبه‌روی پارکینگ طبقاتی لاله مراجعه کنند.

شماره تماس:۸۸۹۶۰۴۹۲

logo-samandehi