تغییر ساعت بازدید موزه خودروهای تاریخی

ساعت بازدید از موزه خودروهای تاریخی ایران از هفته آینده تا ساعت ۲۰ افزایش می‌یابد.


به گزارش گالری آنلاین به نقل از ایسنا، روابط عمومی گروه موزه‌های دفینه زیرمجموعه بنیاد مستضعفان اعلام کرد این تغییر ساعت از روز دوم تیر ۱۴۰۳ اعمال می‌شود.

بر این اساس، موزه خودروهای تاریخی ایران از ساعت ۸ تا ۲۰ آماده بازدید است.

پیش از این، ساعت کاری موزه از ۹ صبح تا ساعت ۱۷ بود که از روز دوم تیر ماه این زمان تا ساعت ۲۰ افزایش پیدا خواهد کرد. بلیت موزه نیز تا ساعت ۱۹:۳۰ به فروش می‌رسد.

این موزه، مجموعه‌ای از خودروهای منحصربه فرد و نادر دنیا را به نمایش گذاشته است، که بیشتر آنها متعلق به دربار و خاندان پهلوی بوده است. پیرس ارو آب طلاکاری شده، تنها نمونه پنتر لیزر تولید شده در جهان، تنها اتومبیلی که حاصل کار مشترک کمپانی‌های مرسدس بنز، پورشه و فولکس واگن است، مجموعه غنی از مدل‌های رولز رویس از جمله رولزرویس سیلور گوست احمد شاه قاجار، مدل افسانه‌ای فانتوم ۴ ضد گلوله، فانتوم ۳ و مدل‌های استثنایی بنز ۵۰۰k و ۶۰۰لیموزین، ۱۹۰ SL از جمله خودروهای به نمایش گذاشته شده در این موزه است. به تازگی بخش کالسکه‌های اشرافی نیز به این مجموعه اضافه شده است.

این موزه در کیلومتر یازده جاده مخصوص کرج، خیابان ۲۵ واقع شده و بلیت آن برای بازدیدکنندگان داخلی ۸۴ هزار تومان و برای بازدیدکنندگان خارجی ۵۰۰ هزار تومان است.

logo-samandehi