اخبار

1399/4/12
آثار موزه مردم‌شناسی در سرای کاظمی به سرقت رفت
تصاویر نشان می‌دهند بدون هیچ آسیبی به ویترین‌ها، آثارِ موزه مردم‌شناسی در سرای کاظمی که تا مدتی قبل به عنوان دفتر مدیریت بافت تاریخی منطقه ۱۲ تهران در محله امامزاده یحیی استفاده می‌شد، به سرقت رفته‌اند.
1399/4/12
«۱۰۰ اثر، ۱۰۰ هنر» همزمان با نمایشگاه آنلاین برگزار می شود
مدیر گالری گلستان با بیان اینکه نمایشگاه «۱۰۰ اثر، ۱۰۰ هنرمند» اولین نمایشگاه حضوری این گالری بعد از چند ماه تعطیلی است، اظهار کرد که این نمایشگاه در مرداد ماه به صورت حضوری برگزار می‌شود؛ البته همچنان برگزاری نمایشگاه آنلاین را ادامه می‌دهیم.
1399/4/7
انجمن هنرمندان نقاش ایران در سایه کرونا
تشکیل صندوق حمایت از هنرمندان نقاش، تاثیرات کرونا بر فعالیت هنرمندان نقاش و تغییرات اساسنامه انجمن هنرمندان نقاش ایران از مهمترین نکات مصاحبه امیر راد، رئیس هیئت مدیره انجمن نقاشان ایران، با گالری آنلاین بود. در ادامه خواننده این گفتگو باشید.
1399/4/6
بازسازی خانه Álvarez در مکزیک
استودیوی معماری مکزیکی Hemaa یک خانه خاکستری تیره را در شهر مکزیک بازسازی کرده است که توسط معمار مدرن مکزیک، آگوستو ا آلووارز در دهه 50 طراحی شده است.
1399/4/4
روایت بهزاد بهروزنیا از طنین زندگی؛
"طنین زندگی به مفهوم ضرب آهنگ زندگی است" این را بهزاد بهروزنیا کیوریتور نمایشگاه "طنین زندگی 4" ضمن تشریح روند برگزاری فراخوان و نمایشگاه، در آستانه گشایش این رویداد در نگارخانه لاله تهران بیان کرد. در ادامه خواننده این گفتگو باشید.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 10818
logo-samandehi