اخبار

1400/6/21
طراحی موزه کودکان ژاپن توسط کنگو کوما و همکارانش
کنگو کوما معمار ژاپنی و همکارانش موزه ادبیات کودکان را در ژاپن طراحی کرده‌اند. یک مکان فرهنگی جدید که در آن نوجوانان می‌توانند دنیای خیالی«ایکو کادونو» نویسنده کتب کودکان ژاپنی را تجربه کنند. این پروژه در ساحل رودخانه ادوگاوا و در محوطه طبیعی پارک ناگیسا در توکیو قرار دارد.
1400/6/14
ایران درودی به کرونا مبتلا شد
ایران درودی، هنرمند پیشکسوت کشورمان که به رغم داشتن علائم بیماری، نتیجه تست او منفی شده بود، به کرونا مبتلا شده است. این هنرمند که در حال حاضر در خانه تحت مراقبت پرستاران بیمارستان است، تاحدی از نظر ریوی تحت تأثیر این ویروس قرار گرفته است.
1400/6/14
ثبت نام دوره های آموزش کوتاه مدت روزنامه نگاری مقدماتی، تکمیلی، گرافیک مطبوعاتی و عکاسی خبری
ثبت‌نام دوره آموزش کوتاه مدت روزنامه‌نگاری پایه از تاریخ 15/6/1400 با تسهیلات ویژه برای اعضای تحریریه‌های مطبوعات در دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها با همکاری مؤسسه مطبوعاتی نشرآوران آغاز می‌شود.
1400/6/13
خبرهایی از دوازدهمین دوسالانه ملی سرامیک
رئیس هیأت مدیره انجمن هنرمندان سفالگر ایران معتقد است اختصاص بودجه کافی و عدم دخالت در شیوه برگزاری دوسالانه‌های تخصصی هنری از جمله مهمترین نکاتی است که باید در دولت جدید مدنظر قرار گیرد.
1400/6/11
رونق بازار هنر توسط «پیکاسو» و «باسکیا»
حراجی‌های «کریستیز»، «ساتبیز» و «فلیپیس» پس از گذراندن یک دوره بی‌نظم و آشفته در جریان فاز نخست همه‌گیری کرونا، حالا در سال ۲۰۲۱ به سطح فروش پیش از همه‌گیری رسیده‌اند.
1400/6/11
سرنوشت گنجینه افغانستان چه می شود
همه چیز از هشدارها و درخواست‌ها برای حفاظت از آثار تاریخی موزه ملی افغانستان آغاز شد. از نامه ایکوم جهانی گرفته تا رؤسای موزه‌های مختلف که هدف‌شان جلوگیری از تکرار فاجعه ۲۰ سال قبل در افغانستان بود.
1400/6/8
رونمایی از هفت عنوان کتاب موزه هنرهای‌ معاصر تهران
روز دوشنبه به تاریخ هشتمِ شهریورِ یک‌هزار و چهارصد، با حضور سیدمجتبی حسینی [معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی] هادی مظفری [مدیرکل هنرهای تجسمی] و احسان آقایی [رئیس موزه‌ی هنرهای معاصر تهران] از کتاب‌های منتشره توسط نشر موزه‌، رونمایی شد.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 11327
logo-samandehi