اخبار

1400/10/29
نام آوران هنر ایران از «محسن وزیری مقدم» می گویند
در مراسم ویژه افتتاح نمایشگاه آثاری از «محسن وزیری مقدم» از پایه گذاران جنبش هنر نوگرای معاصر ایران، متعلق به گنجینه فرهنگستان هنر که برای نخستین بار رونمایی می شود، نام آوران هنر ایران از نقش اثرگذار و جریان ساز او در تاریخ تحول هنر معاصر خواهند گفت.
1400/10/21
آغاز ثبت نام ترم زمستان۱۴۰۰ خانه کاریکاتور
خانه کاریکاتور ایران به عنوان مرکز تخصصی آموزش کارتون و کاریکاتور در ایران اقدام به برگزاری دوره های آموزشی با حضور اساتید برجسته برای مقاطع سنی بزرگسال و کودک و نوجوان نموده است.
1400/10/21
هدف مدیریت پاویون ایران در اکسپو «کاسبی» است!
یک معمار که از پاویون ایران بازدید کرده است، درباره طراحی داخلی آن می‌گوید: طراحی داخلی پاویون ایران در اکسپو ۲۰۲۰ در حدی ضعیف بود که اگر آن را به دانشجویان سال اول و دوم این رشته می‌سپردند، می‌توانستند کار بهتری را ارائه دهند.
1400/10/12
پرسش و پاسخ هایی برای شفاف‌سازی ثبت جهانی خوشنویسی
موضوع ثبت هنر خوشنویسی به نام ایران به آن شکلی که در برخی رسانه‌ها و در فضای بیرون منتشر شد، نبوده است و دوستان یونسکو درواقع توانستند برنامه پاسداری از هنر سنتی خوشنویسی ایران را به ثبت برسانند که همزمان کشورهای دیگری هم این درخواست را داشتند. این موضوع در نشستی که انجمن خوشنویسان ایران با حضور تعدادی از مسوولان این انجمن و اصحاب رسانه برگزار کرد، مطرح شد.
1400/10/12
ساختمان ۸۰ ساله لاله‌زار از آتش جان سالم به در برد
معاون میراث‌فرهنگی استان تهران پس از آتشی که غروب روز چهارشنبه هشتم دی‌ماه، به جان ساختمان «غریب» یا «کافه آیبتا» افتاد، گفت: حریق به این بنای تاریخی آسیب جدی وارد نکرده است.
1400/10/12
بابک برزویه در کما
بابک برزویه ـ عکاس خبری و سینما ـ در پی یک عارضه مغزی از هفته گذشته در بیمارستان بستری شده است.
1400/10/12
یدالله کابلی: مردم ولی نعمتان هنرمندان هستند
یدالله کابلی هنرمند پیشکسوت خوشنویسی در آیین هفتاد و دومین زادروز خود در خانه هنرمندان ایران گفت: ما هنرمان را مدیون مردم هستیم و آن‌ها ولی نعمتان ما و زاینده شور و شوق هر هنری هستند. امروز نام ایران و ایرانی اوراق زیادی از فرهنگستان هنر جهان را به خود اختصاص داده است.
1400/10/12
همه چیز درباره حراج پانزدهم تهران
پانزدهمین دوره حراج تهران ۲۴ دی ماه در هتل پارسیان آزادی تهران برگزار خواهد شد. این رویداد که در دوره‌های گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا با تغییراتی در تاریخ برگزاری همراه شد، انتظار می رود در این دوره طبق تاریخ اعلام شده، برگزار شود.
1400/10/7
رکورد فروش یک سال Sotheby شکسته شد
خانه حراج Sotheby رکورد فروش یک سال این شرکت را در تاریخ گزارش کرد که ناشی از قدرت، تقاضا، هجوم کلکسیونرهای جدید و گسترش سریع پیشنهادات و پلتفرم های آنلاین بود.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 11477
logo-samandehi