اخبار

1401/4/5
توقیف نقاشی باسکیا توسط اف بی آی
مسوولان موزه‌ای در آمریکا اعلام کردند، ماموران اداره تحقیقات فدرال یا پلیس فدرال آمریکا (معروف به اف‌بی‌آی) به موزه هجوم بردند و تمام نقاشی‌های «باسکیا» را که در موزه به نمایش گذاشته می‌شد را با خود بردند.
1401/4/1
۳۸ هزار نفر از خدمات طرح آموزش رایگان هنر در سراسر کشور بهره مند شدند
وزیر فرهنگ گفت: با تشکیل قرارگاه محرومیت‌زدایی در این وزارتخانه گامی جدی برای توزیع عادلانه خدمات آموزشی حوزه فرهنگ و هنر و تحقق عدالت فرهنگی برداشته شده و تاکنون با برنامه ریزی این قرارگاه در دو مرحله ۳۸ هزار نفر در ۲۰ استان از خدمات طرح آموزش رایگان هنر بهره‌مند شده اند.
1401/4/1
نمایشگاه «مینی‌مالیسم و کانسپچوال آرت» با ۳۸ اثر از گنجینه موزه هنرهای معاصر افتتاح شد
آیین افتتاح نمایشگاه «مینی‌مالیسم و کانسپچوال آرت» عصر روز گذشته با حضور معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیر کل دفتر هنرهای تجسمی در موزه هنرهای معاصر تهران برگزار شد.
1401/4/1
خبرهایی از عاقبت لنگه کفش پرحاشیه
قسمتی هر چند کوچک از یک مجسمه که شامل لنگه کفشی می‌شود، اولا با انتشار خبر به سرقت رفتنش و حالا با خبر جایگزین شدن بدون هماهنگی با هنرمند اثر ـ یعنی پرویز تناولی ـ دوباره حاشیه‌ساز شده و حالا گفته می‌شود قرار است این لنگه کفش جمع آوری شود.
1401/4/1
شهر آینده دبی بازگشایی می شود
مقامات دبی اعلام کردند سایت عظیم اکسپو ۲۰۲۰ دبی با عنوان اکسپو سیتی دبی یا «شهر آینده» با مسکن، مشاغل و امکانات تفریحی بازگشایی می‌شود.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 11661
logo-samandehi