گزارش‌های تصویری

1400/5/3
طراحی موزه هنر WAVE در چین توسط استودیو معماری LACIME ARCHITECTS
شرکت معماری LACIME ARCHITECTS نمایشگاه بزرگی را با کاربری متعدد بنام "Shimao · The Wave" در منطقه جدید Binhai، واقع در ساحل شرقی Tianjin چین، به پایان رسانده است. این پروژه با تلفیقی از برنامه سرگرمی، "سرگرم آموزی" و فرهنگی در یک موزه هنری متاثر از "موج" متمرکز شده که با استفاده از طراحی پارامتریک و جدیدترین فناوری BIM ساخته شده است.
1400/4/28
اتمام پلازای انستیتوی فناوری kanagawa در ژاپن توسط junya.ishigami
در سال 2008، استودیوی معماری ژاپنی junya.ishigami+associates با مدیریت junya ishigami، کارگاه آموزشی KAIT در انستیتوی فناوری kanagawa را به اتمام رساند. در همان سال، از این استودیوی معماری خواسته شد تا طرح هایی را برای پلازا نیمه باز و انعطاف پذیر که در مجاورت و مکمل ساختمان جدید باشد، ارائه دهد. معماران با مد نظر قرار دادن معنای انعطاف پذیری و بررسی مفاهیم فضای نیمه باز در بافت محوطه دانشگاه کار خود را آغاز کردند.
1400/2/26
بیست طرح منتخب پروژه مسکونی در رقابت های A`design award and competition
جوایز طراحی و رقابت A`Design سالانه با هدف شناخت، معرفی و تبلیغ طرح های برتر، طراحان و شرکت های مربوطه برگزار می شود. این رقابت پلتفرمی مناسب برای معماران، طراحان و نوآورانی است که علاوه بر دریافت جوایز نفیس می خواهند پروژه های خود را به جهانیان شناسانده و انتقال دهند.
logo-samandehi