گزارش‌های تصویری

1401/12/10
خانه چوبی شناور در جنگل
معماران مایکل کندریک یک خانه منحصر به فرد طراحی کرده اند که از دید پنهان است و به طور یکپارچه با جنگل های حفاظت شده اطراف ترکیب می شود.
1401/12/7
نگاهی به زندگی و آثار «آلبرتو جاکومتی»
«جاکومتی»‌ نامی آشنا برای علاقه‌مندان به هنرهای تجسمی است. مجسمه‌های او در حراجی‌ها اغلب به قیمت‌های چشمگیر فروخته می‌شوند و هنوز هم طرفدارانی دارند که حاضرند برای خرید آن‌ها میلیون‌ها دلار پرداخت کنند.
1401/12/7
لباس های چرخان در هفته مد پاریس
خانه مد هلندی Viktor & Rolf برای جدیدترین مجموعه خود در هفته مد پاریس، لباس‌های مجلسی توری «سورئال» را ارائه کرد که دارای شبح‌های برجسته و وارونه است.
1401/11/26
زلزله ویرانگر ترکیه و سوریه از نگاه عکاسان
تاکنون عکس‌ها و فیلم‌های متعددی از ویرانی‌های زلزله ترکیه و سوریه در شبکه‌های مجازی و رسانه‌های خبری منتشر شده که هر کدام از آن‌ها فقط گوشه‌ای از رنج و درد انسانی را به تصویر می‌کشند.
1401/11/11
نگاهی بر طراحی کلاه های جین
استفن جونز، صنعتگر بریتانیایی، با برند پوشاک هلندی G-Star RAW برای ایجاد مجموعه‌ای از کلاه های ساخته شده از جین همکاری کرده است.
1401/11/9
تماشای طبیعت از نگاه «ون‌گوگ»‌
ارتباط «وینسنت ون‌گوگ» با طبیعت پیچیده و هم بیانگر زندگی و هم هنر او بود. این هنرمند هلندی از شلوغی شهر متنفر بود و در حومه شهر به دنبال آرامش و منبع الهام می‌گشت. ما می‌توانیم به کمک مناظر و نقاشی‌های الهام‌گرفته از طبیعت، نگاهی اجمالی به حالات و شخصیت کلی او بیندازیم.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 2923
logo-samandehi