گزارش‌های تصویری

1400/6/14
گزارش تصویری آثار موزه لوور پاریس (بخش چهارم)
موزه‌ی لوور پاریس را می‌توان به چند وجه مختلف تقسیم‌بندی کرد. مهمترین نوع دسته‌بندی بخش‌های مختلف موزه‌ی لوور تقسیم آن براساس تمدن‌ها و دوران‌های تاریخی مختلف است در این راستا موزه‌ی لوور به بخش‌هایی نظیر آثار باستانی مصر، آثار باستانی یونان، آثار باستانی رومی، اشیای قرون وسطی، هنر اسلامی، آثار معاصر تقسیم می‌شود.
1400/5/31
روایت امیر سماوات از نمایشگاه "دو مایل مانده به مریخ"
فضانورد به مثابه انسان مهاجر و مریخ به مثابه کشورها و سرزمین های مهاجر پذیر، در مجموعه آثار امیر سماوات تحت عنوان دو مایل مانده به مریخ، در گالری نگر به نمایش در آمده است. در ادامه خواننده گفتگوی این هنرمند با خبرنگار گالری آنلاین باشید.
1400/5/31
معماری از دریچه نگاه عکاسان
در طول چند سال گذشته تغییرات بی‌شماری در زمینه طراحی و معماری رخ داده از خانه‌های هوشمند گرفته تا پیدایش خانه‌های کوچک و استفاده از مواد بازیافتی. با تغییر روش زندگی و فضاهای کاری رشته عکاسی معماری نیز با تغییرات مختلفی روبرو شده است.
1400/5/16
روایت کیمیا نوریان از نمایشگاه انسان تا نسیان
"فراموش کردن مصائب اجتماعی، زیست محیطی و ... شاید سرخوشی کوتاه مدت ایجاد کند اما دامی برای هستی انسان به شمار میرود." این را کیمیا نوریان کیوریتور نمایشگاه از انسان تا نسیان، در گفتگو با خبرنگار گالری آنلاین در حاشیه این نمایشگاه، بیان کرد.
1400/5/9
رویایی مانند جزیره های مرجانی
کارهایم منعکس کننده پدیده های قابل مشاهده ای است که ذهن و حواس من را تحریک می کند، این را ماریکو کوزوموتو در توصیف آثار خود می گوید.
1400/5/3
طراحی موزه هنر WAVE در چین توسط استودیو معماری LACIME ARCHITECTS
شرکت معماری LACIME ARCHITECTS نمایشگاه بزرگی را با کاربری متعدد بنام "Shimao · The Wave" در منطقه جدید Binhai، واقع در ساحل شرقی Tianjin چین، به پایان رسانده است. این پروژه با تلفیقی از برنامه سرگرمی، "سرگرم آموزی" و فرهنگی در یک موزه هنری متاثر از "موج" متمرکز شده که با استفاده از طراحی پارامتریک و جدیدترین فناوری BIM ساخته شده است.
1400/4/28
اتمام پلازای انستیتوی فناوری kanagawa در ژاپن توسط junya.ishigami
در سال 2008، استودیوی معماری ژاپنی junya.ishigami+associates با مدیریت junya ishigami، کارگاه آموزشی KAIT در انستیتوی فناوری kanagawa را به اتمام رساند. در همان سال، از این استودیوی معماری خواسته شد تا طرح هایی را برای پلازا نیمه باز و انعطاف پذیر که در مجاورت و مکمل ساختمان جدید باشد، ارائه دهد. معماران با مد نظر قرار دادن معنای انعطاف پذیری و بررسی مفاهیم فضای نیمه باز در بافت محوطه دانشگاه کار خود را آغاز کردند.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 2677
logo-samandehi