نمایش آنلاین آثار هفتمین کارنمای پژوهشی انجمن هنرمندان نقاش ایران آغاز شد


نمایشگاه آنلاین و فروش آثار نقاشی هفتمین کارنمای پژوهشی، انجمن هنرمندان نقاش ایران به صورت دو زبانه، در آدرس http://expo7.onlineartgallery.ir برگزار شد.

به گزارش گالری آنلاین، انجمن هنرمندان نقاش ایران سال گذشته آثار اعضای خود را با تفکیک سنی در گروه های مختلف به نمایش گذاشت و تا پایان سال ۹۵ گروه سنی زیر چهل سال را به پایان رساند. اکنون در سال ۹۶ در ادامه ی نمایشگاه های "کارنمای پژوهشی" به آثار هنرمندان بالای چهل سال عضو پرداخته است. هفتمین کارنمای پژوهشی که تا 27 بهمن ماه در خانه هنرمندان ایران برگزار شده بود اکنون به صورت آنلاین در دسترس علاقه مندانی خواهد بود که امکان حضور در محل نمایشگاه را نداشتند.

قدرت و فراگیری دنیای مجازی در عصر حاضر واقعیت غیرقابل انکاری است که رسانه ها می توانند در این بین راهی برای معرفی و دیده شدن هنرمندان در دنیای حرفه ای و بین المللی محسوب شوند. نمایش آنلاین و فروش آثار هنری ضمن اینکه طیف وسیع تری از مخاطبین را فارغ از مکان و زمان معین، تحت پوشش قرار می دهد، کمک قابل توجهی به جذب خریداران آثار هنری، کیوریتورها و گالری داران خواهد کرد.

"نمایشگاه آنلاین و فروش آثار کارنمای پژوهشی شماره 7" انجمن هنرمندان نقاش ایران در پایگاه اطلاع رسانی گالری آنلاین به آدرس http://expo7.onlineartgallery.ir برگزار خواهد شد.

بازدیدکنندگان گرامی می توانند پس از ورود به سایت، با کلیک بر روی فلش های تعبیه شده، وارد سالن اصلی خانه هنرمندان شده و سپس گالری مورد نظر خود را انتخاب نمایند. جهت متوقف کردن حرکت صفحه، کافی است بر روی تصویر کلیک نمایید. همچنین جهت حرکت به سمت راست و چپ تصویر، می توانید از فلش های کادر پایین تصویر استفاده نمایید.

logo-samandehi